E-PŘIHLÁŠENÍ NA WEBU - Přihlášení do Klubu Streetball mania na webu:


 1. Vyplň formulář pro přihlášení do Klubu Streetball mania. Aby mohlo být přihlášení platné, musí být vyplněny všechny požadované údaje.
 2. Povinnou součástí přihlášky je fotografie. Po odeslaní registračního formuláře a obdržení e-mailu s informací o vytvoření účtu na Streetball manii se nezapomeň přihlásit ke svému účtu a nahrát fotografii s minimálním rozlišením 800x600 px.
 3. Potvrď svůj souhlas se zpracováním osobních údajů Českou streetballovou federací. Stejně tak se seznam s podmínkami členství v Klubu Streetball mania.
 4. Po odeslání správně vyplněného formuláře Ti na e-mail přijde potvrzení o přijetí Tvé přihlášky do Klubu Streetball mania. Součástí tohoto potvrzení je i číslo člena klubu (Tvůj variabilní symbol) a informace o platbě členského příspěvku.
 5. Úhradu členského příspěvku můžeš provést několika způsoby:
  • a. Převodem na účet – číslo účtu a variabilní symbol obdržíš na svůj e-mail. V kolonce "zpráva pro příjemce" uveď své jméno. Pakliže neuvedeš potřebné údaje, nebudeme moci identifikovat Tvou platbu a neobdržíš svou kartu SBM! Vyplňuj proto vše pečlivě.
  • b. Složenkou typu "C" na shodný účet - číslo účtu a variabilní symbol obdržíš na svůj e-mail. V kolonce "zpráva pro příjemce" uveď své jméno. Pakliže neuvedeš potřebné údaje, nebudeme moci identifikovat Tvou platbu a neobdržíš svou kartu SBM! Vyplňuj proto vše pečlivě.
  • c. Osobně na turnajích pořádaných ČSF - viz turnaje.
 6. Po zaplacení členského příspěvku (resp. po připsání platby na účet ČSF) Ti bude zaslán e-mail s touto informací. K tomu, abychom mohli vyhotovit Tvou karty, potřebujeme Tvé foto, proto se nezapomeň přihlásit na svů účet na Streetball manii a nahrát své foto. Poté Ti bude zhotovena a do 14ti dnů doručena karta člena Klubu Streetball mania.

Pro registraci do klubu klikněte na následující odkaz


Registrace do klubu Streetball-mania
Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS