FAQ


Členství v Klubu Streetball mania (Klub SBM):
Po vyplnění registračního formuláře, jeho odeslání společně s fotkou a zaplacením členského poplatku Ti bude vystavena karta Klubu SBM. Kartu Ti zašleme poštou nebo si ji můžeš vyzvednout v kancelářích ČSF v Praze a Děčíně. Vyzvednutí karty v kancelářích ČSF je nutno předem domluvit na e-mailu info@streetball-mania.cz do 21 dní od splnění všech podmínek pro registraci členství.

K čemu je Karta Klubu Streetball mania:
Po jejím obdržení se stáváš členem Klubu Streetball mania a můžeš začít využívat všechny výhody. Kartou Klubu Streetball mania je nutné se prokazovat při nárokování výhod a slev. Karta je platná po dobu jednoho kalendářního roku (viz podmínky členství v SM klubu).

Jak prodloužím platnost svého členství v klubu a platnost karty?
Členství v Klubu SBM prodloužíš zaplacením členského poplatku na účet ČSF. Více info o prodloužení členství zde. Poté, co obdržíme Tvoji platbu na účet, Ti bude zaslána nálepka prodlužující platnost karty.

Vydání duplikátu registrační karty při její ztrátě nebo znehodnocení:
Při ztrátě nebo zničení registrační karty můžeš žádat o vydání duplikátu na e-mail info@streetball-mania.cz. Poplatek za vystavení duplikátu karty Klubu SBM je 100,- Kč. Poplatek za vystavení duplikátu nálepky definující platnost karty Klubu SBM je 80 Kč.

Nepřišla mi karta Klubu SBM:
Nepřišla-li Vám karta Klubu SBM do 21 pracovních dní od uhrazení členského poplatku a doručení přihlášky, dejte nám vědět na info@streetball-mania.cz.

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS