Prague International Streetball Cup 2017

P-Perunovič: Z triumfu jsem byl extrémně nadšený!

Petar zakončuje při PIS Cupu 2017. 02.11. 11:26:39 Po dvou prvenstvích, která si pro sebe urvaly české týmy, dokázal letos na prestižním Prague International Streetball Cupu kralovat srbský tým Extra Auto Vrbas. Tento celek spolu hraje od letošního jara, ale od té doby již zapsal pěknou řádku sukcesů. Turnaj v srdci Prahy na Václavském náměstí si užil i kapitán týmu Petar Perunovič, jenž byl nadšený z více věcí. Jakých? To už se dozvíš v tomto interview.

foto [5]| komentáře | číst více

Finálový turnaj Pražské streetballové ligy 2017

Řítí se na Tebe další monstrózní highlight!

01.11. 11:34:27 V pátek 23. června 2017 vyvrcholil na strahovských kolejích již 13. ročník Pražské streetballové ligy, ojedinělý dlouhodobý soutěže svýho druhu v tuzemských luzích a hájících. A co nesmí chybět? No přece sestřih z celýho finálovýho turnaje!

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

D-Akahomen: Finálový triumf byl pro mě největší streetový úspěch!

Desmond (v pozadí) při finále ČSP 2017. 13.10. 10:52:14 Kategorii juniorů U18 opanoval po celý víkend na střeše Centra Černý Most jediný tým, a to Hergo Páter pod taktovkou kapitána Desmonda Akahomena. Po výhře v pražské kvalifikaci dokázala tahle ekipa triumfovat i ve velkém finále a právem se honosí titulem českého mistra. S lídrem týmu jsme hovořili o zážitcích a pocitech z obou dnů, kulise, náročnosti finále či motivaci uspět v budoucnu v mužské kategorii a probojovat se na Václavák.

komentáře | číst více

MEGABOMBA odpálena!

Mc Kajak: Letos všechno klapalo jako dobře namazanej stroj!

Mc Kajak při finále ČSP 2017 na střeše Čerňáku. 01.10. 19:26:56 I v uplynulý sezoně se na něj valila chvála ze všech stran. A on ji v interview plnejma douškama vrací ballerům a ballerkám zpět. Řeč je o moderátorovi turnajů Streetball manie Mc Kajakovi, jenž se opět rozpovídal o top zážitcích z minulýho ročníku, oblíbenejch smečařskejch soutěžích i důležitý rodinný události, kvůli níž jsme ho postrádali na Prague International Streetball Cupu.

foto [11]| komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

K-Němeček: Probojovat se z finále na Václavák? To bylo super!

Kuba střílí na koš během PIS Cupu 2017. 29.09. 11:03:04 Třetí místo na kvalifikaci v Bydžově, výhra ve finále ČSP a postup na PIS Cup – takovou sezonu zažil tým Až přijde kocour v kategorii mužů nad 18 let, jenž se letos vůbec poprvé sešel v tomto složení. V poutavém interview s kapitánem „kocourů“ Kubou Němečkem jsme detailně zanalyzovali hlavně velké finále, ale zabrousili i na dva další turnaje.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

Interview s Eliškou Brejchovou

Eliška (druhá zleva) po kvalifikační výhře v Plzni 26.09. 20:26:53 Kolik ballerů a ballerek se může pochlubit tak úspěšnou loňskou sezonou jako Eliška Brejchová? Ta s týmem CoJáVím ovládla v kategorii kadetek U16 plzeňský kvalifikační turnaj i velkolepé finále, navíc sama zažila megaúspěšnou i basketovou sezonu. Jakých sukcesů dosáhla, proč si tak cení turnajového skalpu na západě Čech, čím bylo finále vyšponované a proč ji baví street jako takový, o tom už čti více v tomto poutavém rozhovoru.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

J-Polidar: Všechny turnaje jsou skvělé!

Jarda (vlevo) s Rondomtýpky po výhře na LSP 2017. 25.09. 18:45:22 Rondomtýpci jsou jedním z nejúspěšnějších týmů na našich turnajích posledních tří sezon, když od roku 2014 byli již sedmkrát zlatí – a z toho hned dvakrát i ve velkém finále! V uplynulém ročníku opanovala parta kolem kapitána Jardy Polidara v kategorii žáků U14 kromě finále i kvalifikační turnaje v Děčíně a Plzni. V rozhovoru jsme s kapitánem zhodnotili všechny podniky i specifika a největší táhaky turnajů pořadaných Streetball manií.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

L-Svatoňová: Celý víkend na Čerňáku se náramně vydařil!

Lucka (druhá zprava) s týmem No Name ve finále. 21.09. 17:36:15 V kategorii žákyň U14 nebyl na Černém Mostě úspěšnější celek. Sobotní pražské kolo a následně i nedělní velké finále v hlavním městě opanoval v této kategorii tým No Name tažený kapitánkou Luckou Svatoňovou. A to navíc holky přebíhaly i do kategorie U16, kde slavily další sukces! Jak se dalo hraní ve dvou kategoriích zvládnout? Co na Čerňáku holky nejvíc zaujalo a bavilo? A jaké jsou jejich vyhlídky do nové sezony?

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

D-Pospíšil: Již v průběhu finále jsme věřili, že zlato urveme!

David (vlevo) s All Star team po finálové výhře. 17.09. 15:25:59 Dalším veleúspěšným celkem minulého ročníku Českého streetballového poháru je ekipa nesoucí jméno All Star team, jež dokázala v čele s kapitánem Davidem Pospíšilem postupně vydolovat nejcennější kov na Labském streetballovém poháru, pražském kole ČSP a následně i ve finále! Co stálo za úspěchem téhle bandy a jaká byla cesta všemi podniky? A na kterém z nich jim pódiové umístění uniklo? O tom i mnohém dalším se dočteš v tomto interview.

komentáře | číst více

Seriál rozhovorů k finále ČSP 2017

M-Houška: Finále na Čerňáku bylo pěkně napínavý!

Mára pálí na koš ve finále ČSP na Čerňáku. 07.09. 12:27:52 Ovládnout dva kvalifikační podniky Českého streetballového poháru a vítězný hattrick završit ve velkém finále, to je opravdu na velký klobouček! V letos nově vzniklé kategorii U10 smíšené se tento majstrštyk podařil týmu Koubasket, jenž vedl jako správný „kápo“ do všech zmíněných turnajů Marek Houška, jehož otec Jakub „Kouba“ společně s prezidentem ČSF Ing. Igorem Bayerem byli iniciátory samotného vzniku této kategorie.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS