Za oponou finále Českého streetballového poháru 2018

D-Zach o triumfu, dunku přes šest lidí či odchodu do Ameriky

Dan při jedný ze svejch finálovejch smečí. 28.08. 10:26:50 VELKÝ finále Českého streetballového poháru 2018 nabídlo zápolení top borců ve smečích. Slam Dunk Contest byl i letos nabitej skvělejma borcema, z nichž nejlíp se prezentoval a na smečařskej Olymp vystoupal Dan Zach. S ním jsme si povídali nejen přímo o jeho show na střeše Centra Černý Most, ale zmínil se i o svý americký výzvě a touze uspět za velkou louží či chystající se show u Rudolfina!

foto [12]| komentáře | číst více

Echo pražského kola Českého streetballového poháru 2018

K-Kozumplíková: Výhru mi zajistila falešná forma možná tak z postele

Katka pálí při vítězným trojkařským tažení. 27.08. 18:38:19 Katce Kozumplíkové to sice ve finále trojek nepadalo tak jako v předcházející eliminaci, ale i tak dokázala tuhle dovednostní soutěž opanovat a vybojovat si postup do celostátního finále 3pt Shootoutu, který bylo letos ryze ženskou záležitostí. Ze svýho triumfu byla evidentně nadšená. Co jí udělalo největší radost? Jak to bylo s její formou i uplynulou sezonou, respektive posledními dvěma měsíci? A jak predikovala svoje finálový šance?

foto [6]| komentáře | číst více

Ohlasy pražského pohárového kola 2018

Dan Zach: Konkurence byla skvělá. Z výhry mám radost!

Dan v akci při jedný ze svejch vítěznejch smečí. 23.08. 14:54:54 Na pražském kole Českého streetballového poháru 2018 dokázal nejen ovládnout divácky velmi populární smečařskou soutěž, ale se svým týmem Dirty Cooking obsadil druhou příčku a kvalifikoval se tak do nedělního VELKÝHO finále. Řeč je o Danu Zachovi, s nímž jsme v rozhovoru probrali dunkerský klání ze všech možnejch úhlů pohledu.

foto [9]| komentáře | číst více

Sportovní festival – Zákupy 2018

Vyhlašujeme soutěž o 3 lístky!

Zátiší s košem na Labském streetballovém poháru. 23.08. 13:56:43 Jak jsme včera avizovali, za významný podpory Streetball manie se v sobotu 1. září 2018 uskuteční v Zákupech u České Lípy v rámci Sportfestu i streetballovej turnaj. Máš chuť se na Sportfest dostat zdarma? Pak máš právě u nás šanci vyhrát jeden ze tří lupenů na tuhle topovou akci!

komentáře | číst více

Streetball mania podporuje...

Sportovní festival – Zákupy 2018

Plakát ke Sportfestu 2018 v Zákupech. 22.08. 12:55:31 Za výrazný podpory Streetball manie se v sobotu 1. září 2018 uskuteční v Zákupech u České Lípy v rámci Sportovního festivalu – jako jedna z jeho částí – turnaj ve streetballu. A POZOR! Celým programem bude dorazivší provázet kultovní moderátor našich turnajů, Mc Kajak! Tuhle show si rozhodně nesmíš nechat ujít!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Peckovej highlight se na Tebe řítí právě teď!

Tomáš Brůha z týmu Falcons zakončuje útok. 08.08. 17:05:37 Patnáctej ročník nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje se letos poprvý konal na jiným místě než na tradičním Václavském náměstí. I u Rudolfina však český a zahraniční mančafty rozjely skvělou show, na niž si trochu „zavzpomínáme“ u turnajovýho sestřihu.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Víkend u Rudolfina okem fotoreportéra No.2

Honza Štěpánek z týmu Falcons se svým potomkem. 20.07. 14:09:01 Víkend 14. a 15. července patřil na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem šestnáctýmu ročníku nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje, Prague International Streetball Cupu. Ke dvěma galerkám vydanejm vždycky večer po daným turnajovým dni už jsme na světlo světa pustili jednu megagalerku – a teď Ti přihazujeme i druhou, která též lemuje celej víkend, jak jsme ho společně prožili!

foto [104]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

O-Dygrýn: Nechtěli jsme nic podcenit. Jsme rádi, že jsme vyhráli!

Ondra Dygrýn útočí na soupeřův koš na turnaji. 17.07. 18:50:32 S týmem Humpolec Bernard opanoval turnaj u Rudolfina díky udělení (a zároveň přijetí) divoký karty. Kapitán třináctýho celku světa Ondra Dygrýn se v obsáhlým interview krátce po finálovým triumfu rozpovídal o samotným turnaji, co ho doprovázelo a jakej soupeř na turnaji byl v jeho očích nejtěžší. Zároveň popsal vznik a fungování Humpolce, přiblížil jejich tréninkovej proces a mladejm borcům a borkyním dal recept, jak se posunout vejš.

foto [14]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Masakr fotek od Rudolfina vol. 1

Borec z polskýho týmu StudioBudza. 16.07. 18:58:17 O víkendu 14. a 15. července jsme to na náměstí Jana Palacha u Rudolfina pořádně roztočili na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji, jehož 16. ročník se letos poprvý hrál jinde než na Václaváku, a to z důvodu stavebních prací na našem tradičním místě. Z obou turnajovejch dnů pro Tebe už nyní máme první větší nálož fotek!

foto [125]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Humpolec Bernard skalpoval Rudolfinum!

Šampioni z Humpolce se radují z turnajový výhry! 15.07. 21:32:57 Bando, vrchol celýho ročníku je za náma! Příjemnou tečku za sezonou udělal nedělní program šestnáctýho ročníku Prague International Streetball Cupu, nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje. Jaký týmy na tomhle turnaji uspěly a kdo ovládnul obě dovednostní soutěže?

foto [40]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS