24.=25.-1=2019 aneb highlight z Děčína pouštíme do světa

Jak probíhaly přípravy na čtvrtstoletí turnaje v Mekce streetballu?

Arek při jedný ze svých úžasných smečí! 23.06. 11:30:34 Sobota 18. května 2019 patřila v Děčíně u Atlantiku pod městskou knihovnou 24. ročníku legendárního Labského streetballového poháru. Letos jsme to na severu Čech opět rozjeli s velkou pompou a ozdobou turnaje byla smečařská soutěž, jíž opanoval „leteckej dispečer“ z Polska Arek „Aro“ Przybylski.

komentáře | číst více

Finále Českého streetballového poháru 2019

Kdo letos usedl na streetballovej trůn a stal se českým mistrem?

Dan Zach dunkuje na VELKÝM finále! 16.06. 22:58:31 Zazvonil zvonec a devatenátýmu ročníku Českého streetballového poháru je konec. Na střeše parkoviště Centra Černý Most vyvrcholil v neděli 16. června 2019 další pohárovej ročník, jenž přinesl rozuzlení těch nejúspěšnějších z celý sezony. Ale pozor, turnaje Streetball manie pokračují i dál!

foto [27]| komentáře | číst více

Výsledky pražského kola Českého streetballového poháru 2019

Poslední kolo kvaldy odtajnilo postupující do finále!

15.06. 20:39:47 V sobotu 15. června 2019 se v Praze na střeše parkoviště Centra Černý Most odehrálo pražské kolo devatenáctého ročníku Českého streetballového poháru. Po Labském poháru a turnaji v Novém Bydžově se jednalo o třetí a zároveň poslední možnost vybojovat si účast ve VELKÝM celostátním finále, který se na totožným místě uskuteční již zítra!

foto [28]| komentáře | číst více

Odpalujeme bombu VELKÝHO finále 2019

Soutěž, autogramiáda a zábava se Zlatým podrazem!

Protagonisté filmu Zlatý podraz aktualizováno13.06. 16:32:55 Zlatý podraz je film o lásce, přátelství a naději. Ale hlavně – jedná se o film z basketbalového prostředí, nám všem velmi dobře známému. Jsme nesmírně rádi, že jsme se s tvůrci a aktéry filmu domluvili a společně se uvidíme již v neděli při celostátním finále. Na koho se můžeš těšit, o jaké filmové ceny se bude hrát a jaké další perly jsme si přichystali?

komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2019

R-Jirák: Na turnaj se velice těšíme. Uvidíme, jaká bude forma

Rosťa (uprostřed) po finálovým triumfu před 2 lety 13.06. 16:10:38 V mužský kategorii pražského kvalifikačního kola se představí tým s originálním názvem Vychlazená 12°, kterej do turnaje jako kapitán povede Rosťa Jirák. Co je pro kluky z týhle ekipy největší motivací a hnacím motorem? Láká je postup do finále a třeba i dál na mezinárodní turnaj(e)? A jaký největší úspěchy dosud posbírali? Víc čti v pestrým interview.

komentáře | číst více

Pražské kolo Českého streetballového poháru 2019

Přihlášky na turnaj se již brzy uzavřou!

08.06. 15:37:24 V sobotu 15. června 2019 bude střecha parkoviště Centra Černý Most patřit pražskému kolu Českého streetballového poháru. Jedná se zároveň o poslední kvalifikační stanici před vypuknutím celostátního finále, který se hraje jen o den později na témže místě. POZOR, čas na přihlášky se rychle krátí!

komentáře | číst více

FINÁLE Českého streetballového poháru 2019

Velký den pro všechny hráče a hráčky nastane...

08.06. 15:05:29 … v neděli 16. června 2019, kdy se na střeše Centra Černý Most v Praze uskuteční VELKÝ finále celýho letošního – v pořadí již devatenáctýho ročníku - Českého streetballového poháru, v němž se střetnou nejlepší týmy z kvalifikačních zastávek v Děčíně, Novém Bydžově a Praze a utkají se tak o titul šampiona celý Český republiky!

komentáře | číst více

Streetballový turnaj v Novém Bydžově 2019

Komu se v Bydžově dařilo a vybojoval si vstupenku do finále?

08.06. 14:31:30 Sobota 25. května 2019 patřila druhé kvalifikační zastávce letošního devatenáctého ročníku Českého streetballového poháru, která se již tradičně konala v Novém Bydžově. Pojďme společně nahlédnout pod pokličku turnaje a zrekapitulovat si, kdo si v jednotlivých kategoriích vybojoval postup do pohárového finále.

komentáře | číst více

24.=25.-1=2019 aneb interview s vítězem trojek z Děčína

O-Novák: Jsem šťastnej, ale překvapenej. Arek? Právem nejlepší smečař!

08.06. 13:24:47 Do naší zpovědnice tentokrát usedl krátce po triumfu v dovednostní soutěži 3pt Shootout na Labském streetballovém poháru Ondra Novák, jenž byl hlavně na začátku interview značně nervózní. Prvotní obavy z něj později opadly a radost z výhry na něm byla patrná. O to víc, když o pár desítek minutek později navíc s týmem All star opanoval i kategorii Žáci U14. Prostě turnaj vydařenej par excellence!

foto [4]| komentáře | číst více

Pražské kolo + finále Českého streetballového poháru 2019

Probojuj se z finále na Václavák a potom...

03.06. 18:28:58 … až na challenger Ghetto Basket Riga v Lotyšsku a následně třeba až na světový finále FIBA 3x3 World Tour v Japonsku! Tyhle možnosti Ti nabízí letošní ročník Prague International Streetball Cupu. Ale pozor, český týmy mají jedinou šanci, jak se na něj kvalifikovat, a to právě z finále Českého streetballového poháru!

komentáře [2]| číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS