...a toho znáte? (2. díl)

Pepa: Reportérská naděje s velkým basketbalovým srdcem

13.11. 16:17:35 Po nějaké době vám všem opět přinášíme další díl z naší série "životních příběhů", se kterými se s námi dělí naši kamarádi a známí, které pravidelně můžete vídat na streetballových kurtech. Tentokrát vám představujeme Pepu Matějoviče, kterého máte možnost vidět mimojiné i na obrazovkách České televize. Pojď, Pepo, řekni nám něco o sobě...

foto [7]| komentáře | číst více

SBM Harcov Sportfest 2011

08.11. 00:22:46 Už ses přihlásil na letošní streetballový turnaj SBM Harcov Sportfest 2011? Rozhodně na nic nečekej! Více info v článku below anebo na http://www.sportfest.cz/?id=sport/streetball.

komentáře | číst více

Na turnaj do haly?

SBM Harcov Sportfest už klepe na dveře...

aktualizováno08.11. 00:18:35 Je čas. Na co? Přesunout se do haly na nějakej pořádnej indoor. Zahrát si a pořádně se pobavit. Na SBM Harcov Sportfestu, který se koná 16. listopadu. Doraž, 17. se nevstává!

komentáře | číst více

Kosta Iliev představil koncept FIBA 3 na 3

26.10. 23:17:52 V basketbalovém prostředí se už nějaký čas rodí nová disciplína. Hra 3 na 3 už má za sebou dokonce i první mistrovství světa . FIBA se nijak netají tím, že by této disciplíně chtěla věnovat v budoucnu velkou pozornost. Koncept ambiciózní disciplíny, jejímž cílem je probojovat se na program olympijských her, přijel do Prahy představit zástupce FIBA - sportovní ředitel 3x3 Kosta Iliev.

komentáře | číst více

Držme palce Terminátorovi!

17.10. 00:40:56 Dnes se jedna z opor benešovského klanu Terminátorů, kteří nás hrdě reprezentovali na dvou zahraničních turnajích, podrobí lékařskému zákroku - operaci kolene. Pojďme našemu Davidovi "Bivojovi" Březinovi držet palce, ať zase brzy může zářit na palubovkách a v sezóně na streetballových kurtech. Bivoji, drž se, jsme s Tebou!!!

komentáře | číst více

Budapešť 2011

O statečném Bivojovi, jeho třech synech a válce v Maďarsku

02.10. 21:13:00 Bylo nebylo, psal se konec září tohoto roku a maďarské království vyhlásilo celé Evropě streetballovou válku. A jak to tak v pohádkách bývá, nenechala tato výzva české hrdiny chladnými. Ba naopak! Jejich modrá krev smíchaná s kalichem touhy po spasení naší krásné země vzala za své. I vydal se hrdina Bivoj berouce s sebou své chrabré potomstvo vstříc novému dobrodružství...

foto [34]| komentáře | číst více

3x3 Youth World Championship, Rimini (Italy)

Den třetí: V Rimini skončilo premiérové MS 3x3

13.09. 23:48:06 Třetí hrací den prvního ročníku MS 3x3 rozhodl o všem důležitém, a tak mohl šampionát v poklidu zatáhnout oponu za premiérovým představením. Svoji tečku napsaly za působením v Itálii také oba české reprezentační výběry.

komentáře | číst více

3x3 Youth World Championship, Rimini (Italy)

Den druhý: Obě česká družstva na MS 3x3 v play-off

12.09. 23:09:53 Tolik úspěšný byl druhý den MS 3x3 pro české barvy, přesto nakonec skončil smutkem u obou týmů. I když muži i ženy svoje poslední sobotní zápasy prohráli a vypadli tak z bojů o medaile, nemusí se za své výsledky v žádném případě stydět. Dokonce by měli být pyšní na cenné skalpy, které si povezou domů.

komentáře | číst více

3x3 Youth World Championship, Rimini (Italy)

Den první: Kvalita hry na MS 3x3? Nečekaně vysoká!

11.09. 21:49:13 České výběry mají za sebou první dny na MS 3x3. I když si vedly rozdílně, oba trenéři se shodnou v tom, že hra předváděná jednotlivými reprezentacemi je na velmi vysoké úrovni.

komentáře | číst více

3x3 Youth World Championship, Rimini (Italy)

Vůbec první Mistrovství světa mládeže je tady!

10.09. 00:03:20 Možná víte, možná nevíte, ale jedno je jisté - 9. - 11. září 2011 se v italském městě Rimini uskuteční první MS mládeže aneb 3x3 Youth Worl Championship!

komentáře [2]| číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS