1. kolo - Český pohár ve streetballu 2011, Děčín, 21.5.2011

Začínáme už za pár! A checkuj pár změn...

aktualizováno12.05. 11:23:08 Už v sobotu 21. května vypukne na parkovišti u Atlantiku v Děčíně první kolo Českého poháru ve streetballu. Pod Tyršovým mostem to bude žít a Ty bys měl být rozhodně u toho!

komentáře | číst více

Riga – SBA – Streetbasket Aliance

Něco se děje! Streetball cloumá světem?!

06.05. 00:04:41 Před nějakým časem jsme vám slíbili, že Vás budeme informovat, co se v poslední děje ve světě streetballu. A je to tady! Přinášíme exkluzivně nejčerstvější zprávy z cesty do Rigy, kde proběhlo setkání zástupců vznikající Streetbasket Aliance. Česká republika se stala hrdým zakládajícím členem a kromě naší zemičky má tu čest ještě Rusko, Estonsko, Lotyšsko, Litva a Ukrajina. Doplňme ještě, že dalším členem jsou naši bratia ze Slovenska, které jsme zastupovali, a Slovinci, kteří svou neúčast omluvili.

komentáře | číst více

Pražská streetballová liga 2011

Květen přeje nejenom zamilovaným, ale hlavně PSL!

01.05. 12:02:34 Již toto pondělí 2. května se všichni dočkají dlouho očekávané události, a to prvních zápasů Pražské streetballové ligy, která se letos koná už posedmé! A aby těch "highlights" nebylo málo, těšit se můžete na souboje historicky rekordního počtu týmů!!!

komentáře | číst více

Den pátý + den šestý: 1st World Children´s Games 2011, Ankara (Turkey)

Děti v roli profesionálních sportovců obstály

29.04. 22:11:43 Hra českého týmu se zlepšuje zápas od zápasu. Škoda, že vrchol této stoupající tendence nadešel až v poslední den, kdy jsme jako tým se sedmi prohrami narazili na Turecko, lídra skupiny A s bilancí sedm výher.

foto [7]| komentáře | číst více

Den 3 + 4: 1st World Children´s Games, Ankara (Turkey)

Streetballová smršť všude kolem nás

28.04. 22:39:56 Snažení českého týmu ani v dalších dnech nepřineslo své ovoce. Kazachstán, Rusko a Černá Hora v pondělí a Katar, Írán a Rumunsko den následující. Další prohry, tentokrát šest v řadě. To však neznamená, že tahle neúprosná bilance nám zkazí chuť hrát. Naopak, psychicky se připravujeme na náš (zřejmě) poslední zápas.

foto [16]| komentáře | číst více

Druhý ročník turnaje "O SOKOLÍ VEJCE"

27.04. 22:21:16 V sobotu 23.4.2011 úspěšně proběhl druhý ročník amatérského basketbalového turnaje "O SOKOLÍ VEJCE" pořádaného pod záštitou TJ Sokol Děčín.

komentáře | číst více

Den 1 + 2: 1st World Children´s Games, Ankara (Turkey)

Bereme čáru...

25.04. 12:29:34 ... a vzhůru přes Istanbul do turecké Ankary, kde se vůbec poprvé konají dětské sportovní hry. A my můžeme být u toho.

foto [16]| komentáře | číst více

Streetball Alliance, 22. - 23.4.2011, Riga (Lotyšsko)

...že účast na olympiádě nemusí být jen snem

20.04. 23:44:35 Další z plánovaných cest, kterou bychom vám rádi představili, je trip do Rigy. Není to výlet, ba naopak! Dva dny (22. - 23.4.) se bude v tomto lotyšském hlavním městě pořádně makat a hlavně diskutovat. A o čem jiném než o streetballu...

komentáře | číst více

Sportovní hry mládeže 2011, Ankara (Turecko)

"Naběrátoři": Mladé naděje valí do Turecka

18.04. 23:22:20 Žádní velikonoční zajíčci a malování vajíček. Leda tak vypráskat soupeře a zmalovat tvář českou vlajkou! Kluci si vysloužili pořádnou koledu! Ve dnech 23.-28.4.2011 se zúčastní FIBA Sportovních her mládeže v turecké Ankaře ve spolupráci dvou federací - ČBF a ČSF, té basketbalové a té streetballové. "Naběrátoři" - nejlepší český tým loňského ČP v kategorii "10 - 13 let".

foto [7]| komentáře | číst více

...a toho znáte? (1. díl)

Lasso: Black Bear s pramičkou

12.04. 00:44:04 S novou sezónou jsme se rozhodli, že vám budeme prezentovat jednu novinku. Konkrétně se jedná o sérku článků, která svým způsobem oslavuje v jistých směrech "odlišné" lidi, kteří hrají street a zúčastňují se našich turnajů. Mezi námi smrtelníky se najdou i tací, kteří lehce vybočují (v dobrém slova smyslu). Ti, kteří se věnují netradičním zálibám, koníčkům, kteří jsou úspěšní na různých polích lidského života. Ale co je důležité... spojujícím prvkem je sport a hlavně streetball, který svedl naše cesty dohromady.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS