Finálové boje s velkým překvapením

Moscow Open 2010 - den 4 a 5

Vítězný tým Ruska po převzetí medailí 02.08. 11:42:36 Jak dopadlo letošní Mistrovství světa v Moskvě? Které tři týmy vybojovaly medaily a prize money? A co Al Capone - uspěl ve finále Slam Dunku? Odpovědi na tyto otázky i další podrobnosti z moskevského finále pro Vás připravujeme spolu se závěrečnou fotogalerií z posledních dvou dnů... a nevynecháme ani afterparty.

foto [22]| komentáře [2]| číst více

HIGHLAND PARK STREETBALL

Co potřebujete vědět, aby jste mohli uspět

Letošní Slam Dunk bude v ZR i s AL CAPONEM 02.08. 10:32:33 Letošní Highland Park Streetball se blíží, a tak přinášíme druhý balík důležitých informací pro všechny hráče, hráčky, smečaře, střelce, fanoušky a všechny, co se chystají v sobotu na Bouchalky. Oproti loňskému ročníku totiž přibylo několik novinek, a tak pozorně čtěte, co se pro Vás chystá. Jak se přihlásit? Jaké změny pravidel se objeví při letošním turnaji? Jak s ubytováním, pokud jedete z daleka? A k tomu jedna horká novinka - který další český top tým kromě Xstream Ballers se do Žďáru chystá????

komentáře [2]| číst více

Moscow Open 2010 - den 3 - part 2

Usurpátors High Five v osmifinále hráli na tři utkání

31.07. 04:20:06 Druhý hrací den turnaje byl ve znamení osmifinálového kola vyřazovacích bojů. Střetnutí jednotlivých týmů na dvě vítězná utkání z větší poloviny rozhodovaly až třetí zápasy. Bylo tomu tak i v případě Usurpátors High Five, kteří museli proti slovenskému Letnému Vánku hrát třetí rozhodující utkání. První utkání vyšlo lépe Slovákům, v druhém roztočili Usuři velký kolotoč a až dvě trojky v posledních vteřinách upravovaly skóre z pohledu Letného Vánku. Poslední rozhodující utkání...

foto [24]| komentáře [2]| číst více

Moscow Open 2010 – den 3 – part 1

Slavnostní zahájení a pak taky kdo s kým

30.07. 10:55:02 I přes to, že Moscow Open 2010 se rozjelo na plné obrátky už včera utkáními v kvalifikačních skupinách, slavnostní zahájení proběhlo až dnes. Celý turnaj se navíc přesunul ze sportovního areálu „pod mostem“ přímo k centrálním stadionu v Luzhnikách (viz fotogalerie), kde se bude hrát v dalších dvou dnech. Ještě před ním se ve warm upu Slam Dunk Contestu ukázal na centr kurtu Al Capone a pak už na plochu moskevské arény nastoupily všechny týmy letošního ročníku. Mezi tím organizátoři zveřejnili osmifinálové dvojice a našemu týmu tak definitivně potvrdili domněnky ze včerejšího večera…

foto [20]| komentáře [2]| číst více

Moscow Open 2010 - Den 2

Kvalifikační skupiny a odraz ode dna

30.07. 07:12:03 Teploty 38° C, doporučení obyvatelům Moskvy nevycházet kvůli vysokým hodnotám měřeného smogu – takové byly zprávy v Českých médiích. To ovšem na Luzhnikách nikdo nevěděl, a tak si Usurpátors High Five a další týmy hrající na Moscow Open 2010 střihly hned 5 zápasů v kvalifikačních skupinách. A aby toho nebylo málo, tak ve sport parku „pod Mostem“ = pod čtyřproudým vnějším silničním okruhem. Slušná paráda sama o sobě. Usurům toho asi bylo málo, a takvšech pět utkání, který hráli, skončilo maximálním rozdílem jednoho bodu (vlastně až na utkání se Slovenskem)…. Ale pojďme popořadě.

foto [23]| komentáře [4]| číst více

Moscow Open 2010 – Den 1

Místo činu a trocha turistiky

29.07. 07:24:57 Ve středu se česká streetbalová reprezentace vydala na cestu do Moskvy. Letos podruhé bude tým z České republiky bojovat na turnaji Moscow Open. Ten je považován za mistrovství světa ve streetballu. Celkem 16 streetballových reprezentací z Evropy a USA vyslalo svoje týmy na letošní ročník. Českou republiku budou stejně jako loni reprezentovat Usurpátors High 5. Jaká byla cesta do olympijské vesnice Luzhniki, kde se turnaj koná? Jak využili zástupci ČSF volný večer před samotným turnajem? Jakým systémem se turnaj hraje a co čeká Usurpátors High 5 v průběhu následujících 3 dnů...???

foto [14]| komentáře | číst více

Highland Park Streetball 2010

Už 7. srpna 2010 - Afterparty a další novinky

2009 winners - Forďácký střely, Nevybroušené diamanty 27.07. 07:20:40 Streetballová sezóna se přehoupla do druhé poloviny a to kromě jiného znamená i Highland Park Streetball v srdci Vysočiny ve Žďáře nad Sázavou. Ano, už týden po tom, co se Usurpátors High Five vrátí ze světového streetballového finále Moscow Open 2010, proběhne další ročník žďárského turnaje. Highland Park Streetball je organizován za podpory České streetballové federace a je volně zařazen do projektu Streetball mania. 7. srpna budou mít domácí Forďácký střely a Nevybroušené diamanty možnost obhajovat loňská první místa. Loni se před jejich dovednostmi museli sklonit i týmy hrající špičku Českého streetballového poháru a PSL. Uvidíme, jak tomu bude letos, kdy se čeká účast i silných týmu z Vysočiny a Jižní Moravy... Co se tedy letos na Highland Park Streetballu chystá?

foto [25]| komentáře [2]| číst více

Obstojí české barvy v české konkurenci?

Moscow Open 2010 je za dveřmi...!!!

22.07. 22:25:51 Už se to blíží a členové české výpravy se nemůžou dočkat. Martin Jakeš, Radek Miška, Michal Vacek a Jakub Hnátek tentokrát ne tolik jako UsurpatorS High 5, ale hlavně jako Czech Republic odcestují zakrátko na prestižní Moscow Open 2010, nepsané mistrovství světa, které se uskuteční 29. července - 31. července. V české sestavě má své právoplatné místo i Milan Kapek alias Al Capone reprezentující smečaře a Martin Okleštěk, známý to rozhodčí, který opět jede nabrat další zkušenosti... Všem samozřejmě držíme palce!

komentáře | číst více

Velký úspěch české jednokolky ve světě

Zlato z "Tour de France" Kuby Rulfa

22.07. 14:29:21 Kdo sleduje pravidelně i nepravidelně českou streetballovou scénu a turnaje Streetball manie, nemohl si nevšimnout Kuby Rulfa. Jasně! Toho kluka na jednokolce, co předváděl ty nejlepší triky, nad kterými zůstával rozum stát a který se vám to nebál půjčit... Něco málo o jeho triumfu na Salzkammergut Trophy v tomto článku...

komentáře [2]| číst více

Interview s Milanem, vítězem Mistrovství ČR ve smečování 2010

Na slovíčko s... Al Caponem!

09.07. 23:52:49 Milan Kapek alias Al Capone jede taky do světa. Něco o něm samotném, jeho smečích a ambicích v tomto rozhovoru, který přinášíme zpětně a netradičně ku příležitosti zrušení prestižního turnaje World Cup 3 on 3 Basketball v Římě. Ano, je to tak, dnes měl samotný italský turnaj začít, avšak došlo k jeho náhlému zrušení. "Italové" tak zklamali partičku nadšené české reprezentace. A důvod? Asi se nás opravdu báli, protože... mají čeho!

komentáře [2]| číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS