Moscow Open 2010 – Den 1

Místo činu a trocha turistiky

29.07. 07:24:57 Ve středu se česká streetbalová reprezentace vydala na cestu do Moskvy. Letos podruhé bude tým z České republiky bojovat na turnaji Moscow Open. Ten je považován za mistrovství světa ve streetballu. Celkem 16 streetballových reprezentací z Evropy a USA vyslalo svoje týmy na letošní ročník. Českou republiku budou stejně jako loni reprezentovat Usurpátors High 5. Jaká byla cesta do olympijské vesnice Luzhniki, kde se turnaj koná? Jak využili zástupci ČSF volný večer před samotným turnajem? Jakým systémem se turnaj hraje a co čeká Usurpátors High 5 v průběhu následujících 3 dnů...???

foto [14]| komentáře | číst více

Highland Park Streetball 2010

Už 7. srpna 2010 - Afterparty a další novinky

2009 winners - Forďácký střely, Nevybroušené diamanty 27.07. 07:20:40 Streetballová sezóna se přehoupla do druhé poloviny a to kromě jiného znamená i Highland Park Streetball v srdci Vysočiny ve Žďáře nad Sázavou. Ano, už týden po tom, co se Usurpátors High Five vrátí ze světového streetballového finále Moscow Open 2010, proběhne další ročník žďárského turnaje. Highland Park Streetball je organizován za podpory České streetballové federace a je volně zařazen do projektu Streetball mania. 7. srpna budou mít domácí Forďácký střely a Nevybroušené diamanty možnost obhajovat loňská první místa. Loni se před jejich dovednostmi museli sklonit i týmy hrající špičku Českého streetballového poháru a PSL. Uvidíme, jak tomu bude letos, kdy se čeká účast i silných týmu z Vysočiny a Jižní Moravy... Co se tedy letos na Highland Park Streetballu chystá?

foto [25]| komentáře [2]| číst více

Obstojí české barvy v české konkurenci?

Moscow Open 2010 je za dveřmi...!!!

22.07. 22:25:51 Už se to blíží a členové české výpravy se nemůžou dočkat. Martin Jakeš, Radek Miška, Michal Vacek a Jakub Hnátek tentokrát ne tolik jako UsurpatorS High 5, ale hlavně jako Czech Republic odcestují zakrátko na prestižní Moscow Open 2010, nepsané mistrovství světa, které se uskuteční 29. července - 31. července. V české sestavě má své právoplatné místo i Milan Kapek alias Al Capone reprezentující smečaře a Martin Okleštěk, známý to rozhodčí, který opět jede nabrat další zkušenosti... Všem samozřejmě držíme palce!

komentáře | číst více

Velký úspěch české jednokolky ve světě

Zlato z "Tour de France" Kuby Rulfa

22.07. 14:29:21 Kdo sleduje pravidelně i nepravidelně českou streetballovou scénu a turnaje Streetball manie, nemohl si nevšimnout Kuby Rulfa. Jasně! Toho kluka na jednokolce, co předváděl ty nejlepší triky, nad kterými zůstával rozum stát a který se vám to nebál půjčit... Něco málo o jeho triumfu na Salzkammergut Trophy v tomto článku...

komentáře [2]| číst více

Interview s Milanem, vítězem Mistrovství ČR ve smečování 2010

Na slovíčko s... Al Caponem!

09.07. 23:52:49 Milan Kapek alias Al Capone jede taky do světa. Něco o něm samotném, jeho smečích a ambicích v tomto rozhovoru, který přinášíme zpětně a netradičně ku příležitosti zrušení prestižního turnaje World Cup 3 on 3 Basketball v Římě. Ano, je to tak, dnes měl samotný italský turnaj začít, avšak došlo k jeho náhlému zrušení. "Italové" tak zklamali partičku nadšené české reprezentace. A důvod? Asi se nás opravdu báli, protože... mají čeho!

komentáře [2]| číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

Chcete víc? ČSF má přídavek ve formě fotek...

09.07. 08:40:32 Fotograf Kuba Nedbal a další se fakt vyznamenali, a proto se s Vámi dělíme o další várku fotek z víkendového Prague International Streetball Cup 2010. Ať si Vaše oko užije, co to dá...:)

foto [36]| komentáře | číst více

Rozhovor s nejlépe umístěným českým týmem na Prague International Streetball Cup 2010

"Splinili jsme si svůj velký sen!", říká Martin Jakeš za tým UsurpatorS High 5

07.07. 23:14:57 Mišák (Radek Miška), Kubik (Kuba Hnátek), Váca (Michal Vacek) a Jaky (Martin Jakeš) sice nevezou domů pohár pro vítěze jako loni, ale jak už jsme jednou psali, není všechno zlato, co se třpytí. Jako nejlépe umístěný český tým na tomto prestižním turnaji dostali kluci dárek, pro který jejich streetballová srdce tloukla nejvíce - možnost reprezentovat Českou republiku na turnajích v Římě a Moskvě.

komentáře [2]| číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

PIS 2010 s happy endem pro ruský tým Magazin Streetball

aktualizováno05.07. 22:42:35 Ač se rtuť teploměru o víkendu vyhoupla nad třicet stupňů, Václavské náměstí rozhodně žádné lážo plážo nezažilo. Tři kurty, sedm národů a šestnáct týmů, to byla vizitka letošního Pražského mezinárodního streetballového poháru. Jak dopadl tenhle prázdninový sportovní dýchánek?

foto [38]| komentáře [3]| číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

PIS 2010: Výsledky prvního hracího dne

03.07. 20:36:08 Postupující a "nepostupující" týmy a jednotliví postupující z individuálních soutěží zde...

komentáře | číst více

Pražský mezinárodní streetballový pohár 2010

Soupisky českých týmů - jedna lepší než druhá...

01.07. 18:13:38 Nezadržitelně se nám to blíží a někteří hráči již nemohou dospat. Je tomu vážně tak! Hodně kluků to teď bere seriózně a přípravy na tento víkend vrcholí. Pojďme se společně podívat, komu budeme fandit v bojích se zahraniční elitou, a představme si české týmy...

komentáře [2]| číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS