Flyers A a Usur-pátors - mistři ligy 09

Finálový turnaj Pražské streetbalové ligy zkomplikoval déšť

21.06. 08:48:44 Do finále dospěla tuto sobotu po měsící a půl bojů Pražská streetbalová liga. V kategorii můžu i žen se utkaly ty nejlepší týmy po základní části a kvalita jednotlivých zápasů tomu odpovídala. Ve finále PSL jsme mohli vidět 12 nejlepších mužských družstev a 4 nejlepší ženská. I přes to, že většinu sobotního programu nepřííjemně poznamenal déšť, bylo se na co koukat a níkdo nedal nikomu nic zadarmo. Prestiž PSL a dobrého umístění v něm totiž roste rok od roku.

foto [129]| komentáře | číst více

Slam Dunk Contest 09

Mistrovství ČR ve smečování na Chodově

19.06. 12:40:36 Slam Dunk Contest na Chodově bude letos tím pravým finále České republiky ve smečování. Nejedná se o žádnou frázi, potkají se ti nejlepší z obou světu - ulice i basketbalových palubovek. Slam Dunk Contest na střeše obchodního centra Chodov proběhne 27.6. ve 14:00 hodin.

komentáře | číst více

And 1 team USA v červnu nepřijede

19.06. 12:36:15 Agentura TATA, která pořádá utkání And 1 team USA v ČR a v dalších zemích Evropy, vydala před několika dny tiskovou zprávu týkající se změny termínu utkání v ČR. Více v tiskové zprávě v sekci Reporty. Výherci lístku na tuto akci ale nemusí zoufat, lístky u nás máte a budou platit i v přeloženém termínu.

komentáře [1]| číst více

Nejlepší střelci a trojkaři PSL 2009

KDO MÁ NEJPŘESNĚJŠÍ MUŠKU?

17.06. 02:08:29 Tak tihle si zaslouží potlesk!!! Jednotliví vítězové individuálních dlouhodobých statistik (tučně zvýraznění), nechť se povinně dostaví na finálový turnaj - odměna Vás nemine!:)

komentáře | číst více

Finálový turnaj PSL 2009

POSTUPUJÍCÍ TÝMY

17.06. 01:36:54 Týmy, které postupují do sobotního finálového turnaje...

komentáře | číst více

Zakončení 5. ročníku PSL

FINÁLOVÝ TURNAJ PRAŽSKÉ STREETBALLOVÉ LIGY 2009

16.06. 22:44:52 Je to za námi. Základní část Pražské streetballové ligy skončila a před námi je její vyvrcholení v podobě jednodenního turnaje těch nejlepších.

komentáře [2]| číst více

Výherci v textu

ČSF vylosovala výherce lístků na And 1 team USA a Hip Hop Jam

11.06. 10:53:46 Na finálovém turnaji Českého streetballového poháru jste měli možnost soutěžit o lístky od našich partnerů. Jednalo se o lístky na And 1 team USA a festival Hip Hop Jam. Ti z vás, kteří vyplnili a odevzdali dotazník u stánku rozhodčích, by tak měli zpozornět. A vlastně nejen oni, co když ty lupeny vyhrál někdo z Vašich spoluhráčů nebo známých .... (o:

komentáře | číst více

Slam Dunk Battle na Finále ČSP

08.06. 09:24:29 Slam Dunk Battle a navíc při finálovém turnaji nemohl nabídnout špatnou podívanou. Tři letce pro Slam Dunk Contest na Chodově určily poroty v Brně, Děčíně a v sobotu v Praze. Finále tak otvíralo čtvrté dveře přímého postupu. O něj se utkali Lamík, Zavka a Tomáš Manler. První jmenovaný nakonec zaujal porotu a diváky nejvíce a bude moci obhajovat svoje první místo na Chodově i letos. Zavka je po výkonu ve finále Slam Dunk Battlu horkým kandidátem na divokou kartu. Uvidíme, kolik ligových hráčů letos přijme výzvu z ulice a přijede na Chodov ukázat svoje skills na betonu.

foto [22]| komentáře | číst více

Český Streetballový Pohár má vítěze pro rok 2009

aktualizováno07.06. 22:23:18 Velmi solidně obsazené finále Českého poháru, které představilo ve třech hlavních kategoriích známé a kvalitní týmy, proběhlo v neděli u nákupního centra Černý Most. . . NOVÉ FOTOGALERIE VLOŽENY

foto [20]| komentáře [2]| číst více

světový beatbox live na finále

Jaro Cossiga na Finále Českého Streetballového poháru

06.06. 21:30:48 Beatboxový master Jaro Cossiga se předvede live při nedělním Finále Českého Streetbalového Poháru. Jaro Cossiga je zásadní osobností české beatboxové scény a zakladatel beatboxové skupiny BEATBURGER BAND, která je čerstvým držitelem titulu vícemistra světa v teamovém beatboxu, což je historický okamžik a nemá v ČR obdoby. V posledních dnech jste se mohli potkat s BBB na obrazovkách Tv Prima v pořadu Pustit Žilou a nebo na slavnostím předávání filmových cen, kde po boku Bolka a Aničky Polívkových předvedli jedno z nejlepších vystoupení.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS