Český pohár ve streetballu 2010

Ostravo, pojď hrát!!!

25.05. 23:37:58 Kluci, holky, ženský, chlapi, prostě všichni, co máte rádi basket a hlavně street!!! Na nic nečekejte a vrhněte se na přihlašování, protože hlavní třída u rondelu v Ostravě - Porubě přivítá již tuto sobotu 29. května 2010 další kolo Českého poháru! Ty přece nebudeš sedět doma...

komentáře | číst více

Český pohár ve streetballu 2010 - Děčín

AKTUALIZOVÁNO!!! Pod Tyršovým mostem to ale žilo!

24.05. 10:43:03 První lokální kolo Českého poháru je za námi. A úspěšně! Děčínský turnaj v sobotu 22. května zpříjemnilo nejen nádherné počasí a azuro, ale hlavně pohodová streetballová atmosféra, která k akcím Streetball mania jednoznačně patří.

foto [43]| komentáře [2]| číst více

Pravidla České streetballové federace

Rok 2010 rokem změny

21.05. 23:22:09 Pravidla jsou pochopitelně neoddiskutovatelnou součástí všech turnajů České streetballové federace. Pravidla byla, jsou a budou a mnohdy jsou samozřejmě porušována. Určitě se nechceme hnát do extrémů a nastolit v tomto směru totalitní režim. To ne, to už by pak nebyl street. Po našich bohatých zkušenostech z předchozích let zejména při pohledu na mnohdy vyhrocené souboje během zápasů, kde už o „něco“ jde, je čas na změnu.

komentáře | číst více

Slam Dunk Contest Chodov

„Prosmečuj“ se do Říma!

19.05. 23:24:36 „Všimli si mě a pozvali mě na střechu OC Chodov. Musím všem ukázat, že si to zasloužím. Udělám všechno pro to, abych byl nejlepší! Odraz, let a smeč… tahle republika mi bude malá…“ Chceš se ukázat a vyskákat si pozvánku do Říma? Čti dál!

komentáře | číst více

Český pohár ve streetballu 2010

Co Vás čeká a nemine v Děčíně

17.05. 15:28:34 Již tuto sobotu 22. května 2010 se streetballová smetánka sejde v Děčíně na parkovišti u Atlantiku v 1. kole Českého poháru.

komentáře | číst více

Celá ČR hraje streetball

Rozšíření Pražské streetballové ligy

01.05. 20:48:44 ČSF přichází se záměrem na příští rok 2011. Ten by se měl nést ve znamení rozšíření dlouhodobé soutěže -streetballové ligy - do různých koutů naší matičky země. Vyvrcholením by pak byl celostátní finálový turnaj v Praze.

komentáře | číst více

26. duben - první hrací den PSL

A máme zahájeno!

27.04. 22:29:43 Obavy z podvečerních přeháněk se v průběhu odpoledne naštěstí rozplynuly jako pára nad hrncem a my jsme si na hřišti číslo 4 v areálu studentských kolejí Strahov mohli v klidu vychutnat den první. Po roční streetballové abstinenci a přivítání se "starými" známými tvářemi se odehrálo všech osm zápasů. S klidným svědomím tak můžeme říci:"Pražská streetballová liga 2010 zahájena!!!"

foto [28]| komentáře | číst více

Pražská streetballová liga 2010

Kategorie "Muži" - chcete hrát? Pospěšte si, ještě máme volné místo!!!

19.04. 19:13:29 Chceš si se svým týmem zahrát, ale nestihl jsi poslat přihlášku do uzávěrky? Nesmutni a neváhej přihlásit se právě teď! Dáváme Ti šanci ještě do středy 21. dubna 2010 do půlnoci!!!

komentáře | číst více

Šance pro všechny…

Cena startovného padá – zlevňujeme!!!

12.04. 06:35:30 Říkáme: „Malými kroky k velkému streetballu.“ Jedním z těchto pokroků, který jistě jako hráči oceníte, je zlevnění startovného na turnajích České streetballové federace, respektive Českého poháru.

komentáře | číst více

Xstream Converse mění před letošní sezónou název týmu

Stejný tým, stejný přístup, jiný název

08.04. 14:03:32 Další z top týmů Vám představujeme v našem seriálu. Předpokládám, že je všichni znáte jako Xstream Converse team. Před letošní sezónou ovšem změnili jednoho z partnerů, se kterým spolupracují, a tak přišla i změna názvu týmu. To je ale spíš kosmetická záležitost, protože „jádro“ týmu zůstává stejné a herní styl a myšlenky, které reprezentují, stejně tak. Xstream Ballers jsou stabilně na pomyslné streetballové špičce. I přesto, že nezastávají přístup "vítězství i přes mrtvoly". Vždyť i vzkaz všem soupeřům ze závěru rozhovoru je vcelku jasný a jen doplňuje, co je pro borce z XB teamu streetball a vše kolem něj.

foto [24]| komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS