Prague International Streetball Cup 2018

Peckovej highlight se na Tebe řítí právě teď!

Tomáš Brůha z týmu Falcons zakončuje útok. 08.08. 17:05:37 Patnáctej ročník nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje se letos poprvý konal na jiným místě než na tradičním Václavském náměstí. I u Rudolfina však český a zahraniční mančafty rozjely skvělou show, na niž si trochu „zavzpomínáme“ u turnajovýho sestřihu.

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Víkend u Rudolfina okem fotoreportéra No.2

Honza Štěpánek z týmu Falcons se svým potomkem. 20.07. 14:09:01 Víkend 14. a 15. července patřil na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem šestnáctýmu ročníku nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje, Prague International Streetball Cupu. Ke dvěma galerkám vydanejm vždycky večer po daným turnajovým dni už jsme na světlo světa pustili jednu megagalerku – a teď Ti přihazujeme i druhou, která též lemuje celej víkend, jak jsme ho společně prožili!

foto [104]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

O-Dygrýn: Nechtěli jsme nic podcenit. Jsme rádi, že jsme vyhráli!

Ondra Dygrýn útočí na soupeřův koš na turnaji. 17.07. 18:50:32 S týmem Humpolec Bernard opanoval turnaj u Rudolfina díky udělení (a zároveň přijetí) divoký karty. Kapitán třináctýho celku světa Ondra Dygrýn se v obsáhlým interview krátce po finálovým triumfu rozpovídal o samotným turnaji, co ho doprovázelo a jakej soupeř na turnaji byl v jeho očích nejtěžší. Zároveň popsal vznik a fungování Humpolce, přiblížil jejich tréninkovej proces a mladejm borcům a borkyním dal recept, jak se posunout vejš.

foto [14]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Masakr fotek od Rudolfina vol. 1

Borec z polskýho týmu StudioBudza. 16.07. 18:58:17 O víkendu 14. a 15. července jsme to na náměstí Jana Palacha u Rudolfina pořádně roztočili na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji, jehož 16. ročník se letos poprvý hrál jinde než na Václaváku, a to z důvodu stavebních prací na našem tradičním místě. Z obou turnajovejch dnů pro Tebe už nyní máme první větší nálož fotek!

foto [125]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Humpolec Bernard skalpoval Rudolfinum!

Šampioni z Humpolce se radují z turnajový výhry! 15.07. 21:32:57 Bando, vrchol celýho ročníku je za náma! Příjemnou tečku za sezonou udělal nedělní program šestnáctýho ročníku Prague International Streetball Cupu, nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje. Jaký týmy na tomhle turnaji uspěly a kdo ovládnul obě dovednostní soutěže?

foto [40]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Na který týmy se můžeš těšit v nedělních vyřazovacích bojích?

Bitvy v rámci sobotního programu turnaje. 14.07. 22:22:47 Sobotní program na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji patřil zápasům v základních skupinách, po nichž ještě následovala utkání o zbylý čtyři postupový místa do play-off. Kdo si tedy usurpoval postup a který týmy se mezi sebou ve čtvrtfinále střetnou?

foto [32]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Odpalujeme... StudioBudza! (Polsko)

Tým StudioBudza z Polska. 13.07. 22:09:02 Poslední (zahraniční) tým, jenž si představíme jakožto účastníka nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje, je též z Polska jako Team Warsaw – a nese název StudioBudza. A rozhodně nepůjde o žádný otloukánky!

foto [12]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Jízdní řád turnaje krůček po krůčku

O víkendu to u Rudolfina všechno vypukne! 12.07. 17:13:32 Víkendovej program turnaje na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem ozdobí nejen interesantní konfrontace top mužskejch českejch a zahraničních týmů, ale můžeš se těšit i na dvě dovednostní soutěže (smeče + trojky), hudbu do Tebe bude prát DJ Deckster a celej program bude mít pod palcem kultovní Mc Kajag se svojí freestyle rapovou show! Tohle prostě musíš zažít!

komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Odpalujeme... Team Warsaw! (Polsko)

Polskej celek Team Warsaw. 12.07. 15:57:18 Svýho zástupce na letošním ročníku mezinárodního turnaje v Praze bude mít i Polsko, když barvy tohoto státu bude hájit celek Team Warsaw. Parta kolem kapitána Piotra Wójcika není českým fanouškům nijak neznámá, naopak už dvakrát v posledních čtyřech letech stanula na bedně, jednou dokonce i jako absolutní vítěz turnaje!

foto [11]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Odpalujeme... Extra Auto! (Srbsko)

12.07. 14:18:04 Tým ze země v centru Balkánského polooostrova Extra Auto Vrbas vloni dokázal skalpovat Václavák a odvýzt si titul i prize money 2000 eur! Jeho „nástupnickej“ tým Extra Auto se ovšem letos u Rudolfina představí v úplně jiným složení i s pozměněným názvem týmu. Skloní se před ním i podruhý v řadě na turnaji všech ostatních 11 týmů?

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS