Právě připlouvááá...

… videopozvánka na sezonu 2019 od Streetball manieee!

Loňský bitvy na mezinárodním turnaji u Rudolfina. 12.03. 14:29:07 Před loňskou sezonou jsme premiérově na světlo světa vypustili videopozvánku a v nastoleným trendu pokračujeme i letos. Pozvánkou znovu provází náš kultovní moderátor Mc Kajak, jehož třeskutej a originální rap dodává všemu neskutečný grády. Pořádně trénuj a těš se, sezona už opravdu klepe na dveře!

komentáře | číst více

Vezmi diář a zapisuj termíny na sezonu 2019

Termínovka turnajů na letošní rok už se řítííí

01.03. 14:33:09 Co jsme nedávno slibovali, se právě stává skutečností. Do éteru pouštíme termíny všech turnajů Streetball manie pro rok 2019. Nezapomeň si všechny tyhle magický datumy zapsat (nejen za uši) a uvidíme se spolu na všech tradičních zastávkách! Už teď se na Vás všechny těšíme!

komentáře | číst více

Soutěž se Streetball manií a Spaldingem

Termínovka je hotová, pojď uhodnout, kdy se kde bude hrát!

03.02. 15:30:02 Tak co, streetballáci, zima řádí a ukazuje nám svou pravou tvář. Ale i když se venku nedá hrát, nezahálíme a připravili jsme pro Vás soutěž. Uhodnete termíny turnajů Českého streetballového poháru pro rok 2019? Prvního, kdo si tipne správně, odměníme hodnotnou a pěknou cenou od našeho partnera, společnosti Spalding, která Ti bude slušet!

komentáře | číst více

Ohlédnutí za Severskou bitvou 2018

J-Holík o skvělým ročníku, rekordní částce i účasti na Labském poháru

Jirka Holík jako loutka :-) 14.01. 11:32:35 Šestej ročník si v závěru loňskýho kalendářního roku odkroutila Severská bitva, kterou v Ústí nad Labem pořádají za významný podpory Streetball manie Rumoborci. Jeden z členů týhle ekipy, Jirka „Rollo“ Holík, v interview podrobně popisuje, v čem všem byl ročník 2018 rekordní a proč si ho všichni užili na plný pecky!

komentáře | číst více

Echo Severské bitvy 2018

Pod ústeckou střechou to neuvěřitelně vřelo!

10.01. 14:43:29 V sobotu 29. prosince 2018 se v dobětický hale v severočeským Ústí nad Labem konal za výrazný podpory Streetball manie již pošestý top indoor streetballovej turnaj nesoucí název Severská bitva. Projděme si společně krůček po krůčku, co se odehrálo před i za kulisami celý akce, která byla v mnoha směrech rekordní!

komentáře | číst více

Jedna sezona končí, ale už zanedlouho ji vystřídá další!

PFF 2019

27.12. 12:56:32 Streetballová sezona v kalendářním roce 2018 je částečně minulostí (v sobotu nás ještě čeká Severská bitva) a již za pět dnů tady bude novej kalendářní rok. Rok s numerem osm na konci se tedy brzo přehoupne na devítku, ale ještě než se tak stane, pojďme si trochu zrekapitulovat uplynulej ročník.

komentáře | číst více

Severská bitva 2018 už klepe na dveře!

Kapacita týmů je naplněná, ale...

Rumoborci při Severské bitvě 2017. 18.12. 15:32:07 … když si pospíšíš, tak Rumoborci ještě Tvou ekipu na turnaj vezmou. POZOR, šanci mají už jenom tak dva nebo tři mančafty k současnejm jednadvaceti přihlášenejm. Neváhej, ať tenhle top indoor streetballovej turnaj, jenž se i letos koná za významný podpory Streetball manie, zažiješ na vlastní kůži!

komentáře | číst více

Dozvuk Prague International Streetball Cupu 2018

R-Zachrla o vnímání role favorita, výborný organizaci i bitvách v Číně

Roman brání soka z Polska při zápase u Rudolfina 09.12. 10:16:09 Posledním členem vítězný ekipy Humpolec Bernard z mezinárodního turnaje u Rudolfina, jenž usednul do naší zpovědnice, je elitní snajpr Roman Zachrla. Co jeho osobně na turnaji nejvíc bavilo a jak viděl konkurenci? Jak se mu zamlouvala atmosféra i moderátor Mc Kajak? A jak hodnotí svoje dosavadní působení v trojkovým basketu i letošní vrchol sezony v říši středu?

foto [17]| komentáře | číst více

Grit & Grind, premiéroví šampioni ze strahovskejch kolejí

M-Soukup: Oldschoolovej nádech PSLka v éře 3x3 se mi líbí!

Michael střílí při finálovým turnaji PSLka 2018. 29.11. 13:45:47 Michael Soukup jakožto kapitán dovedl družinu Grit & Grind k titulu šampionů Pražské streetballové ligy 2018. Pro tým ve hrající ve žlutozelený kombinaci to navíc byl triumf s pořadovým číslem jedna. Jak se rodil a jaká byla cesta celým PSLkem? V čem se skrývá největší kouzlo týhle ojedinělý soutěže? Jak bujará byla oslava a bude tým obhajovat prvenství i v příští sezoně?

foto [12]| komentáře | číst více

Tým Na-ex = čtyřnásobnej mistr ženský kategorie PSLka!

M-Ferbasová o triumfu, oporách týmu či zapojení mladší generace

Míša (v bílým) po loňským triumfu na PSLku. 28.11. 12:32:32 Čtyři tituly v řadě jsou neuvěřitelnej sukces - týmu Na-ex pod vedením kapitánky Míši Ferbasové se týhle mety povedlo dosáhnout v letošním ročníku Pražské streetballové ligy. Holky slovy svojí kapitánky vyzývají další ženský týmy včetně ballerek mladší generace, aby je v příští sezoně zkusily z PSLkovýho trůnu sesadit.

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS