Streetballem se hlavně bavíme, netrénujem ho

ECONOMISTS - dlouhodobě ve špičce (část 1)

22.03. 14:23:09 Poprvé představujeme v našem seriálu ženský tým. Economists patří mezi absolutní špičku. Několik let po sobě dokázaly zvítězit v Českém poháru. Loni ovšem o svoji nadvládu přišly a je to pro ně trochu smutná vzpomínka, jak se samy přiznaly. Rozhodně jim to nekazí zábavu při turnajích. Dále se taky dozvíte, že některé hráčky na street trénují už od útlého věku a jiné netrénují vůbec, nebo že i přes to, že samy nesmečují, užívají si smeče v mužských utkáních a při exibicích.

komentáře | číst více

Přijďte se podívat, držet palce a hlavně to prožít s náma

Usur-pátors – nejúspěšnější tým sezóny 2009

10.03. 14:55:16 Druhý díl našeho seriálu přestavuje nejúspěšnější tým SM 2009 – Usur-pátors. Jako zástupci České republiky reprezentovali Českou streetballovou federaci na neoficiálním mistrovství světa ve streetballu v Moskvě – Moscow Open 2009. To by si prý rádi zopakovali a i proto se těší na novou sezónu. Nejen o jejich plánech na sezónu 2010, ale i o přípravě turnaje v Lounech, který má ke streetballu přitáhnout malý kluky a holky, jsme se bavili s Tomášem, Kubou a Mišákem.

foto [9]| komentáře | číst více

Uměli sme lítat, ale i tak nejsme na odpis

Série rozhovorů s předními týmy Streetball-manie startuje

02.03. 12:54:56 WE CAN FLY, We are able to fly, We are not able to fly anymore…. I tak nějak se vidí borci z týmu, který pod všemi těmito jmény nastoupil v posledních 15ti letech ke všem různým streetbalovým turnajům u nás. Jak jinak tak začít seriál o týmech hrajících turnaje Streetball-manie než rozhovorem se dvěma hráči této streetballové party. O streetballu, turnajích, soupeřích ,ale třeba i o tom kdo je opravdovej Player s velkým P nebo o tom jak “trénovat“ na Slam Dunk Contest si můžete přečíst v prvním z několika článků, které pro Vás připravujeme.

foto [13]| komentáře | číst více

"Každý si přišel zahrát pro radost."

PRAHU TRADIČNĚ ZASÁHNE VLNA STREETBALLU V PODOBĚ PRAŽSKÉ STREETBALLOVÉ LIGY 2010

20.02. 12:38:44 PSL? Pražská streetballová liga? Pro někoho zcela neznámé zkratky či slovní spojení, pro druhé již zavedený termín. Nicméně nesmíme opomenout absolutní nováčky v této oblasti - pro ně je připraveno zde: http://www.streetball-mania.cz/psl/index.php?call=pslinfo několik základních informací. Jsou to užitečná fakta, ale co může být rozhodující při zvažování, zda letos hrát či nehrát(což by byla velká škoda!), je jednoznačně ohlas samotných hráčů a příznivců této dlouhodobé soutěže. Po jubilejní pětiletce jsme tak oslovili několik streetballistů ať už pravidelně účastňících se, nebo naopak poznamenaných jejich prvním ročníkem. A právě na základě jejich komentářů vznikl tento článek snažící se Vám přiblížit dění na Strahově taky z jiného úhlu. Vážíme si hlasů z ulice...

komentáře [2]| číst více

Streetball-mania přeje všem ballerům a fanouškům hodně zdraví v roce 2010

15.12. 14:39:34 Rok 2009 se pomalu blíží ke konci, ale ČSF už připravuje turnaje a akce na sezónu 2010. Ještě před jejich zveřejněním a přesným uvedením termínu jednotlivých turnajů CHCEME PODĚKOVAT VŠEM HRÁČŮM A FANOUŠKŮM STREETBALL-MANIE za přízeň a účast na turnajích a akcích v roce 2009. Bez Vás by Streetball-mania nebyla tím, čím je. DÍKY A HODNĚ ZDRAVÍ DO ROKU 2010 přejí zástupci České Streetballové Federace.

komentáře | číst více

Na akci hráli i zástupci Streetball-manie

And 1 team USA v Praze

02.11. 17:49:47 Ve středu 21.10. 2009 se v pražské Tesla Aréně konala basketbalová a hip hopová show, ve které se poprvé basketbalové veřejnosti v České republice představil americký streetbalový tým AND 1. Hvězdným hráčům, kteří se svým týmem objíždí turné po celém světě, se v hlavním představení večera postavil tým nazvaný Czech Streetball Stars.

foto [18]| komentáře | číst více

Estonské zklamání versus Ruské nadšení

Evropská tour očima Usur-pátors

25.09. 16:46:32 Slíbený report, který nám poodhalí streetballové dění posledního měsíce, je tu. Se zpožděním, ale přece. Kdo jiný by měl vyprávět tuto story než ti nejzasvěcenější, kluci z Usur-pátors. Právě oni se totiž zúčastnili dvou mezinárodních turnajů v Tallinnu a Moskvě. Obtěžkáni novými zkušenostmi (a jistě hodně cennými!) se s námi a především s námi chtějí podělit o svůj příběh…

komentáře [2]| číst více

MOSCOW OPEN 2009

Český tým se neztratil ani nezářil

16.09. 09:37:24 Víkend 4. – 6. září se v Moskvě uskutečnil největší streetballový turnaj starého kontinentu Moscow Open 2009. Konkrétně za účasti 17 pozvaných týmů z evropy a USA. Souběžně probíhal i „místní“ moskevský streetballový turnájek, ve kterém hrálo 400 týmů!!! Jak taková streetballová sláva vypadá se můžete podívat ve fotogalerii.

foto [54]| komentáře | číst více

Moscow Open 2009 by Street Basketball Association of Russia

Český streetball zavítal na půdu Dědy Mráze

04.09. 21:00:03 Touto dobou mají Usur-pátors už dávno za sebou první hrací den na prestižní mezinárodním turnaji v Rusku, přesněji řečeno na Moscow Open 2009.

komentáře [2]| číst více

BASKETBALOVÁ EXHIBICE ROKU - VÝBĚR AND1 POPRVÉ V PRAZE!

01.09. 19:48:23 17. 9. 2009 SE V PRAŽSKÉ TESLA ARÉNĚ POPRVÉ PŘEDSTAVÍ BASKETBALOVÉ MUŽSTVO SNŮ SLOŽENÉ Z NEJLEPŠÍCH AMERICKÝCH STREETBALLOVÝCH a FREESTYLOVÝCH HRÁČŮ - AND1 TEAM.

číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS