Prague International Streetball Cup 2009

Slovenská představovačka

27.07. 23:16:20 Naši sousedi vyšlou do České republiky první srpnový víkend dvě velmi silné sestavy.

komentáře | číst více

300 km do Malacek pro vítězství

Skvělý triumf Usur-pátors v Malackách (SK)

07.07. 00:59:41 Tuto sobotu byl zakončen 12. ročník série turnajů našich sousedů - slovenská Streetball tour 09. Finálové vyvrcholení tak přivítalo město Malacky a areál bývalých kasáren.

foto [60]| komentáře [2]| číst více

Slam Dunk Contest 2009

Tomáš Satoranský mistrem ČR ve smečování!

aktualizováno06.07. 15:55:41 Obchodní centrum Chodov se v sobotu otřáslo v základech. Víkendové nákupy totiž jednoznačně zastínil 2. ročník Mistrovství ČR ve smečování - SLAM DUNK CONTESTu.

foto [37]| komentáře [2]| číst více

Usur-pátors budou reprezentovat ČSF

Streetball tour 2009 - Malacky (SK)

02.07. 23:44:27 V rámci mezinárodní "výměny" jsme byli pozváni na poslední turnaj ze série slovenské Streetball tour 2009, který se koná pod záštitou města Malacky a za podpory a organizace Slovenské streetballové asociácie, Basketlandu a Slovenské asociácie športu na školách ve spolupráci s KONTAKT Streetfest a BK Strojar Malacky. Turnaj se uskuteční již tuto sobotu 4. června 2009 a zastoupení máme v kategorii "Muži". Držme palce, ať česká výprava přiveze jen ty nejlepší výsledky (a zážitky)!:)

foto | číst více

Reprezentant Lukáš Kotas podpoří Slam Dunk Contest!

24.06. 23:19:37 Sobotní 2. ročník unikátní smečařské soutěže podpoří v roli porotce reprezentant České republiky a kapitán týmů USK Praha. Držme mu palce, protože jeho role v takové koncentraci nejlepších smečařů nebude určitě jednoduchá!

komentáře | číst více

Zakončení finálového turnaje PSL 2009

Pro letošek sbohem aneb Ligová zábava i mimo hřiště

22.06. 21:47:34 Závěrečná atmosféra finálového turnaje, kterou po mírně zataženém a deštivém dni (zákon schválnosti!) podpořilo slunečné počasí a "opalovačka", přímo nabádala zůstat ještě několik okamžiků na strahovském kopečku. Jak to tak bývá, z několika okamžiků se vyvrbila dlouhá chvíle a z dlouhé chvíle celkem slušně rozjetá Goodbye PSL party. Oslavili jsme první pětiletku a oslavili jsme ji majestátně. Už to není jen o samotné lize, jejíž kvalita roste rok od roku, je to také o partě skvělých lidí, kterých si vážíme. Takže Vám VŠEM patří velký dík za PSL 2009!

foto [18]| komentáře | číst více

Flyers A a Usur-pátors - mistři ligy 09

Finálový turnaj Pražské streetbalové ligy zkomplikoval déšť

21.06. 08:48:44 Do finále dospěla tuto sobotu po měsící a půl bojů Pražská streetbalová liga. V kategorii můžu i žen se utkaly ty nejlepší týmy po základní části a kvalita jednotlivých zápasů tomu odpovídala. Ve finále PSL jsme mohli vidět 12 nejlepších mužských družstev a 4 nejlepší ženská. I přes to, že většinu sobotního programu nepřííjemně poznamenal déšť, bylo se na co koukat a níkdo nedal nikomu nic zadarmo. Prestiž PSL a dobrého umístění v něm totiž roste rok od roku.

foto [129]| komentáře | číst více

Slam Dunk Contest 09

Mistrovství ČR ve smečování na Chodově

19.06. 12:40:36 Slam Dunk Contest na Chodově bude letos tím pravým finále České republiky ve smečování. Nejedná se o žádnou frázi, potkají se ti nejlepší z obou světu - ulice i basketbalových palubovek. Slam Dunk Contest na střeše obchodního centra Chodov proběhne 27.6. ve 14:00 hodin.

komentáře | číst více

And 1 team USA v červnu nepřijede

19.06. 12:36:15 Agentura TATA, která pořádá utkání And 1 team USA v ČR a v dalších zemích Evropy, vydala před několika dny tiskovou zprávu týkající se změny termínu utkání v ČR. Více v tiskové zprávě v sekci Reporty. Výherci lístku na tuto akci ale nemusí zoufat, lístky u nás máte a budou platit i v přeloženém termínu.

komentáře [1]| číst více

Nejlepší střelci a trojkaři PSL 2009

KDO MÁ NEJPŘESNĚJŠÍ MUŠKU?

17.06. 02:08:29 Tak tihle si zaslouží potlesk!!! Jednotliví vítězové individuálních dlouhodobých statistik (tučně zvýraznění), nechť se povinně dostaví na finálový turnaj - odměna Vás nemine!:)

komentáře | číst více

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS