Základní informace o členství v Klubu Streetball mania


Členství v Klubu Streetball mania

Členem Klubu Streetball mania se může stát úplně každý, kdo má zájem o výhody vyplývající z členství, a to bez věkového omezení. Pro nás není nízký věk problém, právě naopak. Nabízíme zajímavé výhody člena Klubu SBM i teenagerům, kteří mohou hrát kategorii "Mix do 13ti let". Turnaje Streetball mania jsou sice organizovány pro hráče streetballu, jenže ten má své příznivce i mimo kurt a na ně nechceme zapomínat. I jim chceme nabídnout členství v Klubu SBM a výhody z něj vyplývající.
Členem Klubu SBM se tak mohou stát příznivci streetballu stejně jako fanoušci ostatních "sportů z ulice" - skateboarding, in-line, breakdance, footbag, BMX, MTB, freestyle, frisbee atd. Ke sportu a streetballu obzvláště patří jednoznačně hudba, a tak ve svých řadách vítáme příznivce hip hopu, beatboxu apod. Ale ani to není výčet všech, kterým je náš Klub SBM otevřen. Chceš výhody na nákupy, služby, cestování atd.? Vítej v Klubu Streetball mania.

Klub Streetball mania je otevřen opravdu každému!

Být členem Klubu Streetball mania znamená získat celou řadu výhod a slev

Členy Streetball mania klubu čekají výhodné nákupy jakéhokoliv sportovního zboží – od basketbalových bot přes vybavení na aerobic, skateboarding nebo snowboarding až po slevy na kulturní akce, startovné, nákupy, vstupy do kina, výhodný webhosting apod. Skupina výhod a slev navíc není konečná a pro členy Klubu SBM bude nabídka neustále rozšiřována. Budeme Vás informovat o tom, co se chystá, i co se kde právě odehrálo. Seznam výhod a slev se bude stále rozrůstat.

Aktuální nabídku výhod naleznete zde

Aktuální partneři

Přihlášení do Klubu Streetball mania

Pro příhlášení je třeba udělat 3 jednoduché kroky:
  1. Vyplnit přihlašovací formulář na našem webu nebo vyplnit tištěnou přihlášku do Klubu SBM přímo na akcích Streetball mania.
  2. Dodat jednu fotografii pasového formátu (možno i v elektronické podobě) potřebnou pro vydání karty.
  3. Zaplatit klubové poplatky na účet ČSF.
  4. Po splnění těchto tří podmínek Ti zašleme kartu Klubu Streetball mania a můžeš začít využívat širokou nabídku slev a výhod, které Ti členství v Klubu SBM nabízí.

Detailní informace o přihlášení do Klubu SBM najdeš zde.

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS