Český pohár ve streetballu 2010 - Děčín

AKTUALIZOVÁNO!!! Pod Tyršovým mostem to ale žilo!

24.05. 10:43:03 První lokální kolo Českého poháru je za námi. A úspěšně! Děčínský turnaj v sobotu 22. května zpříjemnilo nejen nádherné počasí a azuro, ale hlavně pohodová streetballová atmosféra, která k akcím Streetball mania jednoznačně patří.

Po tradičním rozlosování jednotlivých týmů byla sobotní streetballová show zahájena velkou novinkou v našem repertoáru a tou je Kuba Rulf, Mistr republiky na jednokolce, který bezhlavě sjíždí nejen kopce, ale dokáže to rozparádit svými tríčky i na překážkách.

Turnaje se zúčastnilo 28 týmů, převaha byla klasicky v nejstarší kategorii "Muži 18 let a více", kde bylo k vidění hodně napínavých soubojů nejenom ve finálových zápasech. Pozadu nezůstala ani kategorie "Juniorů" a kluků nejmladších, která měla jediného (a automatického) vítěze.

"Muži 18 let a více"
1. místo Usurpátors High 5
2. místo Xstream Ballers
3. místo Slaný atak

Týmy na 1. – 3. místě se automaticky kvalifikovaly na celostátní pražské finále dne 6. června 2010. Další postupující týmy: Budějce, We are ready to die, Street Dogs, Do When Blade, Seks.

"Junioři 14 - 17 let"
1. místo Dělnický Gympl
2. místo 1 pivo!!! …… 18 už bylo???
3. místo Diarrhoea Team

Týmy na 1. – 3. místě se automaticky kvalifikovaly na celostátní pražské finále dne 6. června 2010. Další postupující týmy: V.J.R.D, And2, 3 oříšky pro Paroubka, Nevim, to je fuk!, Suck my ball.

"Smíšené 10 - 13 let"
1. místo Starboys

Tým na 1. místě se kvalifikoval na celostátní pražské finále dne 6. června 2010.

Nechyběl samozřejmě ani doprovodný program coby zpestření sportovního dne - Bounce Clan a jejich powerisers, Karate Klub Steklý, tréninkové drilly minižáků z BK Děčín, worshop a beatboxová show Jaro Cossigy a místní cheerleaders. Omluvit se z důvodu nehody museli breakaři z Adidas Pentifull Crew, kteří už se však na Vás těší na finále Českého poháru v Praze.

Shock! Slam Dunk Contest a 3pt Shoot Out - to je klasika, kterou není radno prošvihnout. Ve smečařské soutěži neměla čtyřčlenná porota vůbec lehké rozhodování a co se trojkařské soutěže týče, tak tam stačilo mít jen přesnou ruku a relativní bezvětří.

Shock! Slam Dunk Battle
1. místo Lamík – kvalifikace na Slam Dunk Contest Chodov 2010 dne 26. června 2010
2. místo Lapy – kvalifikace celostátní pražské finále dne 6. června 2010
3. místo Zavka

3pt Shoot Out
1. místo Masta – kvalifikace celostátní pražské finále dne 6. června 2010
2. místo Korby
3. místo Honza H.

Děčín si tedy můžeme odškrtnout. "Severem" to ale určitě neskončilo! Naše Streetball mania jízda pokračuje a následující sobota bude patřit třetímu největšímu městu ČR - Ostravě.

Disponujete-li fotkami, o které byste se třeba rádi podělili, neváhejte a posílejte je na jeden z kontaktů České streetballové federace!

 

autor:Česká streetballová federace

foto [43]| komentáře [2]|

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS