Slam Dunk Contest Chodov 2010

22.06. 22:20:40 Absolutní vrchol streetballové sezóny v ČR! Unikátní smečařská soutěž o skvělé ceny na exkluzivním místě - střeše Obchodního Centra Chodov! A k tomu ještě bohatý doprovodný program?! To je kombinace nejenom pro vítěze smečařských soutěží jednotlivých kol Českého poháru a dalších pozvaných dunkerů, ale i pro Tebe jako diváka, protože i Ty si budeš přát umět létat. A pak že bílí muži neumějí skákat…

26. června 2010 od 14:00 si na střeše Obchodního Centra Chodov rozhodně nenechte ujít sportovně exhibiční odpoledne, kterého se účastní nejlepší smečaři z České republiky i ze zahraničí. Show bude doplněna o několik doprovodných vystoupení. Jedním z účinkujících bude breakdance bandička Adidas Pentifull Crew, která nám předvede to nejlepší z jejich repertoáru. Letošní žhavou novinkou je týpek Kuba Rulf neboli Kubas. Těšte se na něj, protože tenhle kluk má toho opravdu hodně k nabídnutí. Nad jeho tríčky na jednokolce zůstává rozum stát! Jaro Cossiga! Tohle jméno průkopníka české beatboxové scény snad netřeba představovat. Jaro nám představí beatbox battle pod hlavičkou Street Cypher Tour Battle v rámci Streetball manie. Nebudou chybět ani skákací „sedmimílové“ boty Poweriser a kouzelníci se švihadly aneb ropeskipping.

 

Soubojů ve smečování se na střeše Centra Chodov v minulých letech zúčastnily i takové hvězdy jako Tomáš Satoranský, vítěz soutěže ve smečování při utkání All Stars Mattoni NBL. Slam Dunk Contest se tak stává tradičním setkáním celé streetballové komunity před začátkem letních prázdnin.

autor:Veronika Matějková

komentáře [2]|

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS