Den dětí se streetballem

Dětem tentokrát nebylo dopřáno radosti ze hry

01.06. 23:00:48 Vážení příznivci streetballu a sportu vůbec, musíme Vám bohužel oznámit, že plánovaný 7. ročník turnaje Den dětí se streetballem 1.6. se letos konat nebude. Do poslední chvíle jsme se snažili situaci řešit, bohužel bezvýsledně. Dostali jsme od paní Polverini (radní pro školy a školství) odpověď, že akce nebude mít na technické zajištění po mnoha letech podporu MČ Praha 1.

Byla zamítnuta i naše žádost na spolupořadatelství, což znamená, že bychom měli navíc platit ještě nájem za zábor plochy. Je to situace pro nás jen těžce pochopitelná a nesnadná.

Filozofií turnaje je přilákat děti ke sportu a popularizovat jej zvláště v současné době plné drog a vysedávání u počítačů. Všichni víme, jak je pro vývoj mládeže sport důležitý. Přímo MČ Praha 1 má několik venkovních streetballových hřišť, kde mohou nejen děti trénovat a tomuto sportu se věnovat i ve svých volných chvílích. Další nadstavbou je zapojení dětí do Českého poháru ve streetballu, kde mohou dosáhnout až na reprezentační mety. Pro informaci nám bylo na letošních Světových hrách mládeže v turecké Ankaře sděleno, že streetball bude představen jako nový olympijský sport v roce 2016. 

Den dětí se streetballem je pořádán jako nekomerční akce pro děti základních škol. Velice se Vám a hlavně dětem omlouváme, ale se stávajícími partnery nejsme schopni akci zabezpečit na odpovídající úrovni. Vězte, že turnaje připravujeme z naší strany s maximálním úsilím a zrušení turnaje nás upřímně mrzí. Věříme, že na nás nezanevřete, a že se v příštím roce na našem tradičním turnaji opět potkáme!

Jako malou náplast jsme nabídli vybraným školám MČ Praha 1 bezplatnou účast žákům v pražském kole Českého streetballového poháru, které se koná v sobotu 18.6. na parkovišti u OC Letňany.

Za celý přípravný tým se ještě jednou omlouváme a přejeme mnoho úspěchů...

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS