3. lokální kolo Českého poháru ve streetballu Praha + celostátní finále

Streetballová třešnička na dortu ozdobí Letňany - DEADLINE PŘIHLÁŠEK JEN DO ČTVRTKA 16.6.!

15.06. 00:22:18 Nechte se zlákat jedinečnou atmosférou populární série turnajů pořádaných Českou streetballovou federací, jehož poslední lokální kolo se odehraje v Praze na parkovišti u OC Letňany. Zde máte možnost v sobotu 18. června 2011 poměřit síly s těmi nejlepšími a to hned v několika kategoriích. Trénujte již nyní!

Trénujte již nyní, konkurence bude zaručeně silná, protože jen ty nejúspěšnější týmy se kvalifikují do pražského finálového kola, které se koná hned den následující (19. června 2011). A to za účast přece stojí…

Streetballová show odstartuje v sobotu i neděli ve 13:00 hodin a na své si kromě hráčů přijdou i diváci. Kromě excelentních sportovních výkonů během jednotlivých zápasů Vás čekají mimojiné i individuální soutěže. Klasické jsou soutěže ve střelbě trojek (3 Point
Shoot Out
) a populární soutěž ve smečování (Slam Dunk Contest) stejně jako horná novinka letošní sezóny (1 on 1). Účast v těchto soutěžích není podmíněna účastí v turnaji, a tak se mohou přihlásit i přihlížející diváci. Navíc i v těchto individuálních soutěžích se postupuje do pražského finále Českého poháru! U toho prostě musíte být!

Snad ještě nemáš dost! Chceš být součástí Czech Streetball Teamu a reprezentovat naši zemi za hranicemi? Staň se vítězem Českého poháru ve streetballu a budeš hájit barvy české trikolóry v ruské Moskvě na nepsaném mistrovství světa, jež je vyvrcholení tzv. Open Series. Tahle nabídka ale nekončí… Buď nejlepší a zúčastni se také turnaje Prague International Streetball Cup na Václavském náměstí a streetballového eventu v Tallinu, který je taktéž součástí Open Series. Pozor! Pozvánka do Moskvy platí také pro nejlepšího českého smečaře, který vyhraje nedělní Mistrovství ČR ve smečování!

Kategorie:
smíšené 10 – 13 let
junioři 14 – 17 let
ženy, dívky 14 let a více
muži 18 let a více
hráči 1. Mattoni NBL
mix

Počet hráčů v týmu:
3 + 1

Startovné:
kategorie „smíšené 10 – 13 let“ 400 Kč
ostatní 600 Kč
na místě 800 Kč

Další informace a přihlašování na www.streetball-mania.cz a také na facebooku.autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS