Streetball mania 2014

24 hodin pro Kuře se Streetball manií

10.06. 00:05:41 O víkendu 21. - 22. června 2014 se vidíme na Českém streetballovém poháru v pražských Letňanech. Přijďte fandit, protože fanoušků není nikdy dost! Kromě atraktivních streetballových soubojů jsme tentokrát zapojeni i do projektu Pomozte dětem.

V letošním ročníku 24 hodin pro Kuře bude hned několik atrakcí pro návštěvníky Obchodního centra Letňany. Modelářský klub První Mini-Z Racer ČR ve spolupráci se Streetball mania totiž pořádá víkend se sportem a malými auty.

Modelářský klub První Mini-Z Racer ČR pořádá v Obchodním centru Letňany u fontány ve dnech 21.6. - 22.6. devátý ročník 24 hodinového závodu rádiem řízených modelů aut třídy Mini Z - 24 HODIN PRO KUŘE. Závod pojede maximálně 15 týmů. V každém týmu budou maximálně 3 piloti, kteří se budou libovolně střídat na jednom soutěžním autě. Výjimku tvoří tým VIP osobností, možnou účast přislíbili Alena Zárybnická, Vojta Kotek, Dalibor Gondík, Otakar Brousek, Tomáš Hanák, Marcela Augustová, Aleš Háma a další. Jedním z hlavních podnětů celé akce byla snaha klubu a partnerů, mezi kterými jsou firmy Pecka Modelář, PRE, Energizer, Wilkinson, Kyosho, Imofa – Alfa Romeo, Divepoint, Curaprox, Basys, Bono Art, Burger King, Auto Technologi, 4SR-for street racing, Adave, Autodoprava Milan Zeman, Bambule Království hraček, RC Cars, RC Modely, EVO, Yachting revue a Flying revue, zábavnou formou pomoc těm, kteří s hračkami, modely a podobnými věcmi zažívají největší radosti - dětem.

Stejně jako v loňském ročníku, kdy se organizátorům povedlo za 24 hodin vybrat 103 606,-Kč, bude i letos výtěžek ze startovného věnován společnému projektu České Televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte Dětem, na jejíž konto mohou návštěvníci závodu přispívat do připravených kasiček a podpořit tak známou postavičku kuřete a hlavně děti, kterým tato nadace pomáhá. V neděli po skočení oficiálního závodu v čase od 14:30 do 19:00 hodin si můžete vyzkoušet volné jízdu s auty Mini-Z. Model vám bude zapůjčen za dobrovolný příspěvek Kuřeti a nebo si můžete přinést svoje Mini-Z a opět za dobrovolný příspěvek Kuřeti můžete vyzkoušet jeho jízdní vlastnosti na originální dráze Kyosho. 

Těší se na vás i Bambule Království hraček, které pro nejmenší připraví skákací hrad a představí parádní hračky a hry.

Hostesky ze společnosti Curaprox vás naučí, jak se správně starat o své zuby.
 
Tak nebuďte lhostejní a přijďte pomoct Kuřeti do Letňan 21.6. - 22.6. Start je ve 13:00 hodin.

Pomožte a zároveň si zasportujte. Přihlášky teď a tady na www.streetball-mania.cz!

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS