Streetball mania 2015 – 20 let spolu!

A je to venku! Termíny turnajů Streetball mania v roce 2015.

25.03. 22:11:03 Už se těšíme, až se zima promění v energické jaro. Už se těšíme, až odhodíme péřovky a nasadíme sluneční brýle. A hlavně už se těšíme na vás všechny a na první kontakt s vámi. Streetball mania. Jsme tu zase po roce a chceme vám představit sezónu 2015. Sezónu, která bude v některém ohledu zcela výjimečná...

Připravili jsme pro vás kalendář pohodových streetballových akcí v rozsahu, na jaký jste již řadu let zvyklí. Co do počtu akcí nechystáme výrazné změny, ale klasicky chceme, abyste se s námi cítili co nejlépe a hlavně abyste si dobře zahráli na kvalitně zorganizovaných turnajích pod hlavičkou České streetballové federace. Odhalujeme ji teď a tady. Termínovka 2015:

04.05.2015 Zahájení Pražské streetballové ligy
16.05.2015 Český streetballový pohár Děčín – Labský streetballový pohár
30.05.2015 Český streetballový pohár Plzeň
13.06.2015 Český streetballový pohár Praha
14.06.2015 Celostátní finále Českého streetballového poháru Praha
27.06.2015 Finálový turnaj Pražské streetballové ligy
11.07.2015 Prague International Streetball Cup
12.07.2015 Prague International Streetball Cup


Pražská streetballová liga je už stálicí na scéně. Její 11. ročník se uskuteční opět v areálu strahovských kolejí v období od května do června s následným finálovým turnajem a řádným zakončením dlouhodobé soutěže.

Letos tady máme takovou srdcovku, Český streetballový pohár v Děčíně s dvacítkou na krku. Tenhle turnaj známý  také jako Labský streetballový pohár letos vyšperkujeme, takže kromě standardních sportovních soubojů v několika kategoriích se můžete těšit i na turnaj veteránů, návštěvu místních extraligových baskeťáků, anebo doprovodný program na vydejchání.

Po dalším lokálním kole Českého streetballového poháru v Plzni přivítá opět další turnaj matička Praha, která se stane v sobotu základnou pro kvalifikační kolo a následně v neděli pohostí celostátní finále, během kterého stoprocentně potkáte ty nejlepší, které může česká streetballová scéna nabídnout.

Opravdovou streetballovou prestiž ale potkáte už po třinácté na Václaváku. Kvalifikovat se na tuto unikátní akci v  srdci města můžete právě díky účasti na Českém poháru, nebo v Pražské streetballové lize. Zahraniční týmy dorazí do České
republiky na základě speciální pozvánky, takže se máte určitě na co těšit.

Play 4 Fun!
Streetball mania

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS