Prague International Streetball Cup 2018

Vítěz Slam Dunk Battle for Europe obohatí konto o 500 eur!

Ivars Žvigurs dunkuje na loňském ročníku turnaje.

Ivars Žvigurs dunkuje na loňském ročníku turnaje.

08.07. 09:50:57 Loňskej patnáctej ročník nejstaršího mezinárodního evropského streetballového turnaje přinesl další žhavou novinku, kterou byl finanční benefit pro vítěze smečařský soutěže. A v tomhle nastoleným trendu budeme pokračovat i letos!

Trojkobití i dunkerský klání patří každoročně k největším tahákům pro fanoušky jak při Českém streetballovém poháru, tak i na poli mezinárodního turnaje.

Loňská smečařská soutěž měla opravdu neuvěřitelný grády a vyšponovala turnaj zase o pár levelů vejš! Ve finále smečí se spolu utkala dvojice Arek „Aro“ Przybylski – Ivars Rihards Žvigurs, která si nakonec po vzájemný dohodě (oba dostali od poroty za svoje kousky plnej počet bodů) rozdělila výhru napůl. Video z loňskýho ročníku turnaje – včetně záběrů ze smečí – najdeš ZDE.

Kdo rozjede show u Rudolfina letos? Bude mít soutěž opět zahraničního vítěze, nebo porotu svejma dunkama nejvíc oslní mistr České republiky a vítěz z „Čerňáku“ Dan Zach? Nechme se překvapit, už brzo se dozvíme víc!

Takže nezapomeň! Den: Neděle 15. července 2018. Místo: Náměstí Jana Palacha – před Rudolfinem. Čas: 15 hodin. Dovednostní soutěž: Slam Dunk Battle for Europe 2018!

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS