Prague International Streetball Cup 2018

Odpalujeme... Humpolec Bernard! (ČR)

Vítězná radost týmu Humpolec Bernard.

Vítězná radost týmu Humpolec Bernard.

11.07. 17:26:55 Sen se stal skutečností a realitou! Současnýmu nejlepšímu českýmu streetballovýmu týmu, jímž je Humpolec Bernard, přiletěla od prezidenta České streetballové federace Ing. Igora Bayera divoká karta, ten ji přijal a fanoušci tak získali další obrovský lákadlo vidět tyhle borce naživo. V letošní sezoně navíc poprvý v České republice!

Humpolec postupně šplhá světovým žebříčkem vzhůru do vyšších pozic a v současný době mu patří třináctá příčka na světě. Ve výčtu dosavadních největších sukcesů Ondry „Benjo“ Dygrýny a spol. ční čtyři vyhraný kvalifikace na 3x3 Masters v Utsumi (Japonsko), Praze (ČR), Debrecínu (Maďarsko) a Lausanne (Švýcarsko) a loňská účast na finále World Tour v čínským Pekingu.

Jakejma největšíma úspěchama je tenhle tým ověnčenej v letošní sezoně? Jeho výkony jdou od začátku ročníku výrazně nahoru a s tím ruku v ruce i dosažený výsledky. Pojďme si je zrekapitulovat...

Na druhý příčce skončil Humpolec na Challengerech ve Wuxi (Čína), Moskvě (Rusko) a v Lipiku (Chorvatsko). Vytoužený nejvyšší příčky se pak tahle družina dočkala v Limassolu na Kypru!

Na highlight z finálovýho mače vítěznýho kyperskýho turnaje – včetně úchvatný závěrečný dvojky z rukou Vladimíra Sismilicha, která znamenala nejtěsnější možnou výhru – se můžeš mrknout ZDE.

Soupiska týmu Humpolec Bernard:
1. Ondřej Dygrýn, 33 let, 192 cm (kapitán)
2. Martin Müller, 24 let, 194 cm
3. Roman Zachrla, 31 let, 205 cm
4. Vladimír Sismilich, 32 let, 207 cm

Foto: Archiv týmu Humpolec Bernard

 

autor:Česká streetballová federace

foto [10]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS