Prague International Streetball Cup 2018

Odpalujeme... Vikings! (Ukrajina)

Tým Vikings v plný polní.

Tým Vikings v plný polní.

12.07. 12:58:15 Pražský mezinárodní streetballový turnaj okoření i letos účast týmu z Ukrajiny. Konkrétně se v bitvách u Rudolfina můžeš těšit na soubor nesoucí jméno Vikings. Projeví se i borci okolo kapitána Yevhenie Snieta jako pravý vikingové, který byli mimo jiný obávanými a nelítostnými válečníky?

Jejich předchůdci – teď už myšleno na streetovým, nikoli bojovým (i když to vlastně trochu souvisí) poli - zanechali například i vloni a předloni na turnaji velmi zajímavou stopu...

Team USL obsadil v roce 2017 druhou příčku a ve finále řádně „mučil“ vítěznej celek Extra Auto Vrbas ze Srbska. Rok předtím pak ukrajinská ekipa TriKo prohrála též až ve finále se Sokolíčky o jedinej bod, a to košem s faulem až v úplným závěru z rukou Ládi Pecky... Bude letos pro ukrajinskej výběr platit lidový rčení „Do třetice všeho dobrého“ a sáhne si na trofej pro vítěze?

Vikingové jsou aktuálními šampiony ukrajinské Streetballové ligy 3x3. Tomuto výběru se taky podařilo vyhrát řadu turnajů ve svý domovině a nyní se dle svejch slov přesouvají na vyšší a novou úroveň – mezinárodní.

Ve výčtu turnajovejch účastí Vikingů lze zmínit Masters FIBA 3x3 v Debrecínu v Maďarsku loni v létě, stejně jako na několika dalších mezinárodních turnajích, v nichž tihle borci získávali první ostruhy ostrý (nejen) evropský konkurence...

Složení týmu Vikings:
1. Yevhenii Sniet, 31 let, 190 cm (kapitán)
2. Yuriy Lokhmanchuk, 30 let, 196 cm
3. Stanislav Alekseichyk, 30 let, 215 cm
4. Bogdan Bayda, 29 let, 193 cm

Foto: Ukrainian Streetball League - USL 3x3

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS