30 streetballovejch košů, tolik jich už instalovala Streetball mania v ulicích ČR!

Dalšími dvěma kousky se pyšní Nový Bydžov...

03.10. 11:11:15 Třicítka je v lidským životě jedním z milníků. Stejně tak je tohle numero poutavý i pro Streetball manii, která od roku 2010 instalovala v různejch koutech České republiky už 30 streetovejch košů. Dalšími dvěma zbrusu novými exempláři se od letošního května pyšní Nový Bydžov.

Streetball mania tedy v květnu rozdávala radost opravdu plnejma douškama! Tři nový koše nainstalovala v Děčíně a dva kousky přibyly právě v Novém Bydžově, kde hned prošly ostrým testem při druhém kvalifikačním kole Českého streetballového poháru 2018. Jedeme prostě na plný peckyyy...

Koše byly instalovány ve Sportringu a slavnostně předány v avizovanou sobotu 26. května letošního roku prezidentem České streetballové federace, Ing. Igorem Bayerem, ráno před samotným startem turnaje. Všichni zúčastnění si tenhle krok velmi pochvalovali a směrem k týhle aktivitě Streetball manie lítala pořádná dávka pozitivních ohlasů. Všem za to srdečně děkujeme!

Projekt „Koše do ulic“ Streetball mania odšpuntovala v roce 2010 a od tý doby může široká veřejnost využívat třicet košů k tréninku či zpříjemnění odpoledne s kámošema při sportovní činnosti.

Řadu z nich už jsme navíc stačili i opravit, viz deset košů na Praze 14, který prošly řádnou revizí, jelikož byly taky instalovány jako vůbec první v tuzemsku ve výše zmíňeným roce. Některý z těchle opravenejch košů navíc můžeš vidět v albu přiloženýmu pod článkem.

Všechny koše instalovaný za 9 let Streetball manií najdeš v sekci „Hřiště“ na našem ofiko webu ZDE, kde mapujeme všechny streetballové plácky v ČR. Nezahálejte, přidávejte sem streetballová místa a mapujte nový vhodný místa k instalaci streetballových košů i Vy! Posílejte nám svoje náměty na další/nové instalace košů TADY nebo na e-mail info@streetball-mania.cz. Na všechny náměty a nápady se těšíme!

Foto: Honza Písařík/Archiv Streetball manie

 

autor:Česká streetballová federace

foto [7]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS