Pražská streetballová liga 2010

Finálový den 6. ročníku „PSLka“

14.06. 23:30:38 19. červen 2010 (sobota) se stane dnem "D" a to hlavně pro nejúspěšnější týmy, které již dva měsíce bojují o možnost postupu do finálového dne Pražské streetballové ligy, jejímž dějištěm je tradičně areál studentských kolejí Strahov.

Osm mužských a čtyři ženské týmy budou mít šanci utkat se o titul Mistr PSL 2010, respektive Mistryně PSL 2010 (muži systémem dvojitého pavouka, ženy zápasy ve skupině). Tento den nebude mít favorita, protože soutěž jde rok od roku nahoru co se kvality týče. Rozhodnou ve finálovém zápase "šestky" jako loni nebo výsledek bude jednoznačnější? Nechme se překvapit… Toto je tradice a vítán je každý, protože k vidění bude jen to nejlepší!

 

Kromě několika doprovodných vystoupení (kouzelníci se švihadly aneb ropeskipping, breakdance show od Pentifull Adidas Crew, Bounce Clan a jejich skákací boty poweriser a také Jaro Cossiga - zásadní osobnost české beatboxové scény a jeho druhá session Street Cypher Tour Battle v rámci Streetball manie) a hlavně kvalitní hry se můžete těšit na pohodovou atmosféru podpořenou speakerem MC Kajagem.

 

Další informace naleznete na stránkách www.streetball-mania.cz/psl.

autor:Veronika Matějková

komentáře [2]|

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS