Slam Dunk Contest Chodov 2010

Mistrovství České republiky ve smečování je za námi

29.06. 23:20:38 V sobotu 26. června 2010 proběhl 3. ročník tradičního Slam Dunk Contestu na střeše Obchodního Centra Chodov. Parádní show si připravilo celkem devět borců z ČR a Slovenska. Finále nakonec ovládli vítězové jednotlivých kol Českého poháru a potvrdili tak názory, že jednotlivé turnaje Českého poháru stejně jako doprovodné individuální soutěže v nich patří ke špičce českého streetballu.

V letošním Slam Dunk Contestu se objevilo několik nových jmen. Vítěz se ale stal Al Capone. Vítězi pražského kola Českého poháru stejně jako vítězi Slam Dunku při finále Českého poháru se podařil udělat i třetí pomyslný krok v řadě a letos konečně získal i pohár pro nejlepšího smečaře ČR v roce 2010.

 

Ve finále se spolu s ním předvedli i Lamík, který už má pomyslnou korunu krále českých smečařů z roku 2007, a Spike, který letos naprosto smetl konkurenci při ostravském kole Českého poháru.

 

Před finálovým smečařským kolem proběhla streetballová exhibice. Vítězný tým Českého poháru ve streetballu 2010 S.P.S. v ní "vyzval" vítěze Pražské streetballové ligy 2010 Usurpátors High Five.  V exhibici nerozhodovalo skóre, ale to, jak oba týmy dokázaly pobavit diváky kolem kurtu a na tribuně.

 

Kromě věcných cen od partnerů si Al Capone vybojoval možnost reprezentovat Českou streetballovou federaci na smečarských soutěžích v Říme (World Cup 3 on 3 Basketball 2010) a hlavně při světovém finále ve streetballu v Moskvě - Moscow Open 2010.

 

Rozlosování smečařů do skupin:

 

A: Spike (Ctirad Klimánek), Tomáš Szocz, Zavka (Jakub Zavadil)

B: Lamík (Vojta Inger), Peter Hauskrecht, Pospec (Michal Pospíšil)

C: Al Capone (Milan Kapek), Vojta Hruban, Matěj Shinko

 

Pořadí celkově:

 

1. místo Al Capone

2. místo Lamík

3. místo Spike

autor:Veronika Matějková

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS