HIGHLAND PARK STREETBALL

Co potřebujete vědět, aby jste mohli uspět

Letošní Slam Dunk bude v ZR i s AL CAPONEM

Letošní Slam Dunk bude v ZR i s AL CAPONEM

02.08. 10:32:33 Letošní Highland Park Streetball se blíží, a tak přinášíme druhý balík důležitých informací pro všechny hráče, hráčky, smečaře, střelce, fanoušky a všechny, co se chystají v sobotu na Bouchalky. Oproti loňskému ročníku totiž přibylo několik novinek, a tak pozorně čtěte, co se pro Vás chystá. Jak se přihlásit? Jaké změny pravidel se objeví při letošním turnaji? Jak s ubytováním, pokud jedete z daleka? A k tomu jedna horká novinka - který další český top tým kromě Xstream Ballers se do Žďáru chystá????

TERMÍN TURNAJE: sobota 7.8.2010

PREZENCE TÝMŮ: 12:00 hod

ROZLOSOVÁNÍ TURNAJE: 12:30 hod

START TURNAJE (první kolo): 13:00 hod

KATEGORIE: Ženy 14+ (ročník narození 96 a starší), Muži 18+ (ročník narození 92 a starší), Junioři 14-17 (ročníky narození 93,94,95, 96) a Mix do 13ti let (ročník narození 1997 a mladší).

STARTOVNÉ: 500 Kč / tým ( kategorie Mix do 13ti let - 400 kč) - platba při prezenci

REGISTRACE A PŘIHLÁŠENÍ TÝMŮ: e-mailem na kontaktní adresu - rombed@atlas.cz - Uveďte název týmu, kategorii, jména hráčů s ročníkem narození a kontakt (mail, tel. č.) na zástupce týmu.

Už tohle by mělo stačit, aby jste byli tam, kde je třeba, ale i tak přinášíme další podrobnosti a změny oproti loňskému ročníku.

PRAVIDLA

Při loňském turnaji se osvědčilo pravidlo 4 týmových faulů a to tak, že je ČSF zakomponovala do svých pravidel pro všechny turnaje Streetball manie v roce 2010. I letos bude ve Žďáře uvedeno "na zkouškou" několik nových pravidel a hlavně úprava v pravidle č. IX může mít značný vliv na hru. Ano, bude se samozřejmě hrát podle pravidel ČSF (které najdete zde), ale pro Highland Park Streetball bude přeformulováno pravidlo č. IX následujícím způsobem - IX. -  Po každé změně v držení míče, při které není přerušena hra (zisk míče při hře, doskok apod.), si musí družstvo, které získalo míč nově pod kontrolu, před zakončením alespoň jednou přihrát nebo předat míč mezi dvěma hráči. Tato přihrávka (předání míče) MUSÍ nutně proběhnout v nebo do prostoru za tříbodovou čáru!!! - drobná změna ve formulaci tak dost pravděpodobně výrazně ovlivné způsob hry. Současně by měla tato změna eliminovat některé sporné situace. Jak moc uvidíme již v sobotu...

PŘIHLÁŠKY A UBYTOVÁNÍ

Do turnaje se tým registruje buď e-mailem na adresu rombed@atlas.cz nebo přímo na místě do 12:00 hod. Organizační tým turnaje doporučuje a žádá všechny zástupce týmu o registraci e-mailem v předstihu. Tento způsob registrace sice nenabízí výhodu jako takovou, ale usnadní následnou prezenci týmů před začátkem turnaje. Navíc, pokud má tým, nebo někteří jeho členové zájem, o ubytování před nebo po turnaji, je třeba ubytování rezervovat s předstihem. Přimo v místě konání turnaje (a shodou okolností i v místě konání AfterParty) nabízíme ubytování za příznivé ceny (150 kč / osoba/ noc) v pokojích se sociálním zařízením - více info rombed@atlas.cz

OBČERSTVENÍ A AFTERPARTY

V průběhu turnaje bude pro všechny hráče, hráčky i fanoušky připraveno občerstvení přímo vedle kurtů. Pro hráče samotné je pak navíc připraven pitný režim na dobu konání turnaje. Na Bouchalkách tak nebude po celé odpoledne chybět nic k tomu, aby se jste se mohli bavit - hrou samotnou, nebo jejím sledováním. Novinkou letošního turnaje je Chillin´ afterparty v Chilli. Ne dlouho po skončení turnaje začne večerní program v nově zrekonstruovaném klubu Chilli 163 metrů od hlavního kurtu, na kterém budou probíhat finálové zápasy. 

Z MOSCOW OPEN 2010 DO ŽĎÁRU

Na našich stránkách jste mohli sledovat, jak si vedli zástupci ČSF na mistrovství světa v Moskvě. Usurpátors High Five odehráli slušný turnaj a přesto, že skončili na 9. místě, v Moskvě ostudu neudělali, ba naopak. Podobně jako Usuři předvedl ve slušném světle český streetball i Milan Kapek a.k.a. Al Capone v moskevském Slam Dunku. Jeho celkově čtvrté místo je určitě úspěch. Při návratu z Moskvy pak po krátké debatě Usurpátors "zlanařili" Al Caponeho a společně přislíbili účast na Highland Park Streetballu. Jak se jim bude dařit v nakombinované sestavě, budete moci sledovat, pokud dorazíte v sobotu odpoledne na rychlobruslařskou dráhu na Bouchalkách...

I Usurpátors vědí, že to ve Žďáře nebudou mít snadné, protože je kromě žďárských týmů čeká i tradiční rival Xstream Ballers, jehož hráči účast ve Žďáře také přislíbili. Rozhodně se tak bude na co koukat.

Zdá se Vám, že ještě nevíte všechno? Možná jste nečetl úvodní info k Highland Park Streetballu - napravit to můžete zde.

autor:Big Daddy

komentáře [2]|

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS