PIS 2010: Mezinárodní událost sezóny

13.08. 12:54:28 Konečně je tady akce, na kterou se všichni opět po roce nesmírně těšíme. Akce s mezinárodní příchutí. Pražský mezinárodní streetballový pohár nebo Prague International Streetball Cup, chcete-li. Ať už tak nebo tak, víkend 3. - 4. července 2010 je zasvěcen jen a pouze této streetballové záležitosti a "Václavák" je jejím hrdým nositelem.

Tento turnaj si zahrají opravdu jen Ti nejlepší - zahraniční týmy, které dostaly V.I.P. pozvánku v rámci sbližování naší streetballové "rodiny" se světem a samozřejmě týmy hájící české barvy, které si právo startu vydobily především umístěním v Českém poháru či Pražské streetballové lize.

 

Těšit se můžeme na nadupané soupisky z těchto zemí: Rusko, Itálie, Kosovo, Německo, Maďarsko a Slovensko. A favorit? Upřímně, těžko říci, čím kdo překvapí. Některé týmy totiž budou letos na PISu naprostými nováčky.

 

Červeno-modro-bílou trikolóru pak budou hájit kluci z Usurpátors High Five (obhájí svůj triumf z loňska?), Xstream Ballers, Midgets, Only Hustlaz, We are ready to die, Rugby team, Lopaty, 4 Fun, Slaný atak a ULDUZ (nejlepší juniorský tým Českého poháru).

 

Turnaj začíná v sobotu i v neděli ve stejný čas - 14:00 - a krom tradičního doprovodného programu se můžete těšit na soutěže. Pro diváky i individuální - 3pt Shoot Out a Shock! Slam Dunk Battle for Europe aneb evropští letci v akci.

 

Třešničkou na pomyslném dortu je (kromě prize money) možnost reprezentace nejlépe umístěného českého týmu. K mání je luxusní turnaj v Římě v rámci World Cup 3 on 3 Basketball 2010 (13. - 19. července) a samozřejmě nepsané MS v Moskvě - Moscow Open 2010 (28. července - 1. srpna). Proto stojí za to vyhrát!

 

3. - 4. července 2010, Václavské náměstí - Můstek - to je PIS, kde nesmíte chybět...

autor:Veronika Matějková

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS