Prague International Streetball Cup 2011: Mezinárodní událost sezóny

29.06. 00:04:33 Konečně je tady akce, na kterou se všichni opět po roce nesmírně těšíme. Akce s mezinárodní příchutí. Pražský mezinárodní streetballový pohár nebo Prague International Streetball Cup, chcete-li. Ať už tak nebo tak, víkend 2. - 3. července 2011 je zasvěcen jen a pouze této streetballové záležitosti a "Václavák" je jejím hrdým nositelem.

 

Tento turnaj si zahrají opravdu jen Ti nejlepší - zahraniční týmy, které dostaly V.I.P. pozvánku v rámci sbližování naší streetballové "rodiny" se světem, a samozřejmě týmy hájící české barvy, které si právo startu vydobily především umístěním na předních místech v Českém poháru či Pražské streetballové lize.

Prvně od letošní sezóny se turnaj Prague International Streetball Cup, který je pořádán Českou streetballovou federací v rámci Streetbasket Alliance, stal součástí tak zvané Open Series. Ta sestává z těchto jednotlivých turnajů: Prague International Streetball Cup (Prague Open), Baltic Open (Tallin), Pacific Open (Vladivostok) a Moscow (kvalifikační kolo). Nepsané mistrovství světa - Moscow Open – je pak vyvrcholením celé Open Series.

Těšit se můžeme na nadupané soupisky z těchto zemí: po dvou týmech z Ruska a Itálie, Maďarsko, Lotyšsko, Litva a Německo. A favorit? Nechme se překvapit!

Červeno-modro-bílou trikolóru pak budou hájit kluci z Usurpátors (vítěz Českého poháru), S.P.S. (2. místo ČP), Terminátoři (3. místo ČP), Uzun Arac ft. Zera (vítěz Pražské streetballové ligy), Triple Trouble (2. místo PSL), Midgets, Xstream Ballers a Kuřátka.

Turnaj začíná v sobotu i v neděli ve stejný čas - 14:00 - a krom skvělého streetballového požitku se můžete těšit na individuální soutěže - 3pt Shoot Out a Slam Dunk Battle for Europe aneb evropští letci v akci.

A pozor, hrajeme o prize money v celkové hodnotě 1700 EUR!!

2. – 3. července 2011, Václavské náměstí - Můstek - to je PIS, kde nesmíte chybět...

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS