Streetball mania 2014

Netradiční příprava Rumoborců na sobotní street v Děčíně

13.05. 01:16:55 Rumoborci / Adrenalin Challenge, součást městských slavností v Děčíně 10.5.2014!

Velice netradičně se rozhodl tým Rumoborců pojmout přípravu na blížící se streetballový turnaj v Děčíně, který zahajuje outdoorová klání Streetball mania. Přesněji šlo o posouvání osobních hranic a vyplavení adrenalinu na několika adrenalinových atrakcích. Za všechny
zúčastněné Rumoborce mohu potvrdit, že respekt z výšek máme opravdu velký, a proto hned s prvním přeletem ze skály do zámecké věže přišly nemalé obavy o čistotu spodního prádla členů týmu.:)

Video: https://www.youtube.com/watch?v=SERP9g33iGw

Vše proběhlo v pořádku a veškeré adrenalinové výzvy byly pokořeny! Jako nejhorší se nakonec zdál seskok z mostu nad řekou Labe. Vizour, jehož těžká váha dala zabrat pořadatelům při volném seskoku z mostu, se tak nedobrovolně smočil v osvěžující vodě.:) Avšak tomuto rituálu neunikl nikdo ze zúčastněných borců!!!

Popasovat se se stěnou vedoucí ze zámecké terasy byla radost a zároveň se sílícím větrem zajímavá výzva. Velice záludným se stal provazový žebřík, který Daribola před skokem z mostu pěkně potrápil. Vizour si zde opět vybral problémovou chvilku a bojoval několik sekund s otevřenou a odjištěnou karabinou těsně pod úrovní mostní konstrukce, která se záhadným způsobem zakousla otevřená do stupínku žebříku. Vše dobře dopadlo!!

Rumoborci tímto děkují Ing. Igoru Bayerovi za pozvání na tak fantastickou a utužující akci. Zatím jsme neměli možnosti nic podobného zažít a tak pro příští ročník doporučujeme všem, aby podobnou výzvu absolvovali! Zážitky budete skloňovat v superlativech...

Ještě jednou díky!Rumoborci
www.rumoborci.cz

autor:Česká streetballová federace

foto [11]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS