Streetball mania 2014

Koše do ulic i v České Třebové

13.11. 19:13:39 Všechny streetballisty a nadšené sportovce jistě potěší, že díky spolupráci ČSF s organizátory turnaje v České Třebové byly a za podpory Města Česká Třebová byly v průběhu letních prázdnin v tomto městě nainstalovány dva streetballové koše v rámci projektu „Streetball mania do ulic“.

Česká streetballová federace se již 20 let v čele s panem Igorem Bayerem, prezidentem federace, snaží rozšířit streetball do ulic. Během letošního léta byl zapuštěn další milník této snahy i v České Třebové, východočeském městě situovaném v okresu Ústí nad Orlicí.

O co jde? Je to už pár měsíců zpátky, co se podařila jedna dobrá věc, jejíž hlavní myšlenkou byla podpora našeho sportu. Po několikaletém úsilí se sen konečně stal skutečností a Česká streetballová federace zrealizovala svůj záměr – projekt Streetball mania do ulic, jehož konkrétní formou je umístění streetballových konstrukcí všude možně po České republice. Nové koše už byly mimo jiné postaveny na několika místech v Praze, Jaroměři, Děčíně a teď i v České Třebové, za což jsou místní opravdu rádi.

Jeden koš vyrostl na asfaltovém plácku na sídlišti Lhotka a jeden na hřišti ve Svinné. Výsledek spolupráce stojí za to. Streetballové koše oživí vybavenost dalších dvou městských hřišť ve městě a otevřou nejen dětem cestičku k famóznímu sportu, kterým streetball, potažmo basketbal bezesporu je.

Organizátoři turnaje v České Třebové poděkovali za spolupráci při realizaci této výstavby košů panu Bayerovi a v neposlední řadě i panu Janu Kovářovi za Město Česká Třebová.

Přijďte se odreagovat a zahrát si!

 
Autor: Marek Trejtnar ve spolupráci s ČSF

autor:Česká streetballová federace

foto [3]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS