Český streetballový pohár slaví plnoletost,krásných 18 let a spousta důvodů k oslavám

Přihlášky spuštěny, termíny zveřejněny!

Finále ČSP 2017 na střeše Centra Černý Most.

Finále ČSP 2017 na střeše Centra Černý Most.

17.02. 09:10:40 2018 se nám krásně snoubí s osmičkama, respektive osmnáctkama! Slavíme narozeniny Českého streetballového poháru, který se narodil v roce 2001 a pro nás je tím největším potěšením, že s náma už 18 let hrajete, dospíváte/vyrůstáte a užíváte si streetball plnými doušky. Velkou radostí je skutečnost, že se rozšiřuje hráčská základna poháru, který je celá ta léta průkopníkem „trojkového“ basketu nejen v České republice.

Tyto řádky jistě budou číst nejen mladé naděje a talenti, kteří se stále učí a zlepšují své schopnosti a dovednosti, ale i naši zkušení a ostřílení borci a borkyně, kteří s námi vyrostli a stále rostou nebo na turnajích navštěvují a fandí svým kamarádům a dokonce už i svým dětem. Jo jo, čas letí a je na něj spolehnutí! Stejně tak na nás, držíme tuhle krásnou tradici! Baví nás pozorovat zápal do hry, předávání zkušeností těm mladším, úžasná atmosféra turnajů... rádi se s Vámi potkáváme, jste úžasní!

Mnozí si pamatují, jakým způsobem turnaje Českého streetballového poháru začínaly a kam se za ta léta posunuly. Průkopníkem a prvním počinem Streetball manie je samozřejmě Labský streetballový pohár v Děčíně, jenž se letos bude konat už po 23. (čti - po třiadvacáté) – ano, letos si užijeme i toto číslo, které proslavil basketbalový bůh Jordan.

Po skončení uplynulý sezóny jsme nezaháleli, pracovali a pracujeme na přípravě dalšího ročníku, v němž Ti kromě plnoletosti ČSP nabídneme i řadu dalších novinek a překvapení, ale nebudeme samozřejmě měnit zaběhlý věci, na něž jsi zvyklej. V tom naopak budeme tak trochu tradiční.

Každopádně, přihlášky jsou spuštěné a termíny vyvěšené!
A zde hned první novinka, Morava může jásat, letos jdeme i do Rožnova!

Streetball mania všechny zve! Pojďte slavit, užívat si a hrát!

P.S.: Pošli Streetball manii originální přání k výročí na E: info@streetball-mania.cz a dostaneš balón Spalding!

Foto: Jakub Nedbal a archiv Streetball manie

autor:Česká streetballová federace

foto [12]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS