Streetball mania do ulic rozsévala další koše...

V Děčíně byly instalovány další tři streetballové koše!

Jeden z novejch košů v děčínským skejtparku.

Jeden z novejch košů v děčínským skejtparku.

17.05. 19:49:50 Streetball mania v roce 2016 slíbila, že do Děčína bude instalováno dalších šest streetballovejch košů. Myslíme svoje slova vážně! A tak jsme dneska k užívání široký veřejnosti předali další tři koše. Celkem jsme jich tedy instalovali již pět – neboooj, i ten šestej ještě instalujeme. Máme vytipovaný jedno topový místo, tak snad všechno klapne a dobře dopadne...

Dva nový koše jsme instalovali v Děčíně 4 u Základní školy Máchovo náměstí a jeden ve skejtparku u zimního stadionu. Od loňskýho podzimu byly zabetonovaný pouzdra a už netrpělivě čekaly, kdy budou osazený novými majiteli. Tak už se konečně dočkaly a Ty máš teď kde hrát a trénovat.

Těš se na sobotu, Labský streetballový pohár 2018 už klepe na dveře – a kdybys chtěl přihlásit svůj klan na turnaj, odpočítávají se Ti doslova poslední minuty, dneska o půlnoci se brány přihlášek uzavřou a pak už není šance se přihlásit. V Děčíně řádíme a hodláme v tom zvesela pokračovat i dál!

Od roku 2010 už Streetball mania v rámci tohohle unikátního projektu sázení streetovejch košů do ulic pro veřejnost instalovala neuvěřitelnejch 28 kousků. A některý z nich už jsme stačili taky opravit. Tady lze vyzdvihnout například loňskou opravu deseti košů na Praze 14, který byly instalovaný jako vůbec první v republice právě v roce 2010.

POZOR! Karavana však jede dál a v příštím tejdnu budou nainstalovány další dva koše v Novém Bydžově. A hned záhy projdou ostrou zkouškou, jelikož se na nich v sobotu 26. května bude hrát druhej podnik Českého streetballového poháru 2018. Tohle je streetballový tsunami par excellence!

Foto: Streetball mania

 

autor:Česká streetballová federace

foto [9]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS