Interview s trojkařskou bomberkou z Děčína

N-Badinková: Z výhry jsem hrozně šťastná. A moc se těším na finále!

Natálie pálí při svým trojkovým vítězství v Děčíně

25.05. 12:55:04 Finálový střetnutí trojek proti Matoušovi odstřílela i se zraněnou nohou, ale přesto z tohohle souboje odešla vítězně! Hned po skončení trojkobití byla plná emocí, který se v ní mísily, a to společně s nervozitou ze zřejmě prvního oficiálního interview v životě. Jak si užila samotnou soutěž i turnaj? Věří v úspěch i ve finále? A jak úspěšnou měla uplynulou sezonu pětkovýho basketu? Víc čekni na následujících řádcích...

Natálie, jaký se v Tobě mísí prvotní pocity po výhře v trojkařský soutěži 3pt Shootout?
Jsem strašně nadšená! Vůbec jsem to nečekala, myslela jsem, že Matouš bude lepší a porazí mě. Cítím v sobě strašný emoce a jsem hrozně šťastná, že jsem se do finále dostala.

Zvítězila jsi v poměrně ostrý konkurenci, když eliminace se zúčastnilo enormní množství zájemců o korunu krále trojek. Je tedy výhra o to cennější?
Rozhodně. Fakt jsem vůbec nečekala, že se dostanu až do finále. A strašně se těším na finále Českého streetballového poháru.

Zmínila jsi finále Českého streetballového poháru, který se bude hrát v neděli 10. června na střeše Centra Černý Most. Můžeme Tě tam tedy očekávat?
Samozřejmě! Dostala jsem se tam i s týmem, takže určitě (s týmem Malibu, jehož byla kapitánkou, obsadila třetí místo v kategorii Juniorky U18, pozn.).

Věříš, že máš šanci i proti těm nejlepším z ostatních kvalifikačních kol ve finále v trojkách uspět?
Jo, doufám v to. (úsměv)

Jak probíhala Tvá příprava před turnajem? Chodila sis třeba víc zastřílet?
Ne, vůbec.

Když se vrátíme i k uplynulý sezoně, tak jakou jsi ji v klasickým pětkovým basketu měla?
Byly jsme úspěšný, hrály jsme ligu a v Belgii jsme byly třetí na mezinárodním turnaji. To byl pro nás velkej úspěch.

A pro Tebe osobně, třeba i střelecky, byla minulá sezona jaká?
Hodně dobrá! (usměje se)

Jak si celkově užíváš dnešní turnaj?
Jsem strašně nadšená a je to tady úplně úžasný, stejně jako každý rok! Jsem ráda, že jsme se přihlásily a můžeme si tu zahrát.

Co bys Ty osobně na turnaji nejvíc vyzdvihla?
Organizaci a jak to mají připravené. Nikde se nečeká, je to tady prostě bomba!

Potrénuješ nějak před VELKÝM finále? Jestli si půjdeš třeba častěji zaházet dalekonosný střely.