Pražské kolo + finále Českého streetballového poháru 2018

První tři týmy z finále se probojují na mezinárodní turnaj!

Boje ve finále Českého streetballového poháru 2017

Boje ve finále Českého streetballového poháru 2017

05.06. 19:44:00 Nedělní VELKÝ finále Českého streetballového poháru 2018 katapultuje tři nejúspěšnější týmy z mužský kategorie na Prague International Streetball Cup, nejstarší mezinárodní evropský streetballový turnaj, jenž se bude hrát o víkendu 14. a 15. července.

Láká Tě zahrát si tenhle jedinečnej turnaj v hlavním městě proti nadupanejm zahraničním týmům? Potom se pro Tebe otevírá varianta přihlásit svůj mančaft na pražské kolo Českého streetballového poháru, v němž můžeš zabojovat o postup do finále a následně i o mezinárodní turnaj. Pražské kolo se hraje v sobotu 9. června, finále hned o den později 10. června. Střecha parkoviště Centra Černý Most se tenhle víkend prostě otřese v základech!

Prague International Streetball Cup Ti otevírá jedinečnou šanci zahrát si nejen o prestiž, ale taky o vytuněný prize money! Vítěz turnaje vyinkasuje 2000 eur, druhý v pořadí 1000 eur a třetí na pásce 500 eur. Novinou od loňskýho ročníku je taky finanční benefit 500 „éček“ pro nejlepšího smečaře v dovedností soutěži Slam Dunk Battle for Europe.

Lákadel je tedy víc než dost, co říkáš?

Neváhej, ať svou šanci vyškrábat se na streetballovej Olymp ve finále nebo ukázat svoje umění na mezinárodním turnaji nepropásneš!

Přihlášky na pražské kolo Českého streetballového poháru 2018 hledej TADY. On-line registrace končí již tenhle čtvrtek o půlnoci a týmy na místě letos kvůli velkýmu zájmu přijímat nebudeme!

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS