Pražské kolo + finále Českého streetballového poháru 2018

Highlighty z víkendu na „Čerňáku“ se na Tebe valí!

Momentka ze smečařský soutěže ve finále poháru.

Momentka ze smečařský soutěže ve finále poháru.

03.07. 17:59:18 Víkend 9. a 10. června 2018 na střeše parkoviště Centra Černý Most v Praze patřil pražskému kolu, respektive VELKÉMU finále osmnáctýho ročníku Českého streetballového poháru. Jak jsme plnoletost oslavili, na to se můžeš podívat ve dvou přiloženejch videích!

Na úvodním highlightu najdeš komplexní pohled na oba dva dny na střeše „Čerňáku“ a co všechno jsme na tomhle oblíbeným místě ballerů i ballerek prožili, zažili a vydrželi – déšť byl holt mocnou čarodějkou, která nás ale nepřelstila... Video hledej ZDE.

Druhý videjko patří smečařskýmu klání Slam Dunk Contest. Jak na pražském kole, tak ve finále opanoval tuhle oblíbenou dovednostní soutěž Dan Zach, kterej tak usedl na trůn pro dunkerskýho krále České republiky! Sestřih ze smečí najdeš TADY.

Pohodlně se usaď a vychutnej si v klidu obě videa. A společně už se všichni těšme na vrchol sezony v podobě mezinárodního turnaje Prague International Streetball Cupu 2018, jenž se o víkendu 14. a 15. července uskuteční poprvý v historii na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem!

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS