Prague International Streetball Cup 2018

Odpalujeme... Dirty Cooking! (ČR)

Dan Zach atakuje koš ve finále poháru 2018.

Dan Zach atakuje koš ve finále poháru 2018.

05.07. 22:22:36 Druhá příčka ve finále Českého streetballového poháru = vstupenka na mezinárodní turnaj. Tahle rovnice platila letos pro tým Dirty Cooking, kterej do turnaje jako kapitán povede Roman Radovskii. Povede se mu v náročný konfrontaci uspět ještě víc než s loňským týmem Warriors, jenž vypadl ve čtvrtfinále?

Tým Dirty Cooking v rámci letošního ročníku Českého streetballového poháru obsadil druhou příčku jak na pražském kvalifikačním kole, tak i ve zmiňovaným finále. Tenhle zajímavě složenej tým, kterej by se třeba mohl stát černým koněm turnaje, si představme trochu blíže včetně toho, kdo ho bude reprezentovat.

Kapitánem týmu je tedy Roman Radovskii, jenž hájí v pětkovým basketu barvy týmu Sokol Vyšehrad, s nímž letos postoupil do první ligy. Dan Zach dostal stipendium v Americe, takže pro příští sezonu vycestuje zkusit štěstí za oceán – držíme palce! Třetí do party, Honza Veselý, hájí barvy klubu TJ Košíře B v pražským přeboru.

Kromě týmovýho sukcesu dokázal po oba víkendový dny na střeše „Čerňáku“ opanovat smečařskou soutěž Dan Zach. Povede se mu triumf vydřít i na Prague International Streetball Cupu a odnýst si tak prize money ve výši 500 eur? Nechme se překvapit a těšme se (nejen) na skvělou leteckou show před Rudolfinem!

Soupiska týmu Dirty Cooking:
1. Roman Radovskii, 21 let, 196 cm, 105 kg (kapitán)
2. Dan Zach, 21 let, 194 cm, 90 kg
3. Jan Veselý, 27 let, 193 cm, 90 kg

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS