Prague International Streetball Cup 2018

Jízdní řád turnaje krůček po krůčku

O víkendu to u Rudolfina všechno vypukne!

O víkendu to u Rudolfina všechno vypukne!

12.07. 17:13:32 Víkendovej program turnaje na náměstí Jana Palacha před Rudolfinem ozdobí nejen interesantní konfrontace top mužskejch českejch a zahraničních týmů, ale můžeš se těšit i na dvě dovednostní soutěže (smeče + trojky), hudbu do Tebe bude prát DJ Deckster a celej program bude mít pod palcem kultovní Mc Kajag se svojí freestyle rapovou show! Tohle prostě musíš zažít!

Na turnaji se tedy letos představí o jeden český tým více a jeden zahraniční méně. Z elitních tuzemskejch celků se můžeš těšit na vítěze Labského streetballového poháru a Pražské streetballové ligy plus tři nejlepší z finále Českého streetballového poháru. K tomu navrch od prezidenta České streetballové federace Ing. Igora Bayera obdržel divokou kartu jeden z hlavních favoritů na celkovej triumf, Humpolec Bernard v čele s Ondrou Dygrýnem.

Ze zahraničních mančaftů se v českým hlavním městě představí zástupce Albánie, Dánska, Polska, Ukrajiny a Srbska. Jak český, tak i zahraniční celky jsme postupně představovali a ještě představíme na našem webu.

Sobota:
Sobotní část turnaje startuje ve 14 hodin a konec programu je plánován na 18. hodinu. Před startem sobotního programu budou týmy rozlosovány do čtyř skupin (A, B, C, D), jejichž vítězové postoupí přímo do nedělních čtvrtfinále, týmy na druhým a třetím místě se mezi sebou porvou o zbylý čtyři postupový místa.

V sobotu je na programu dohromady 16 kol a bude se hrát „jen“ klasickej turnajovej pavouk.

Neděle:
V neděli startuje turnaj též ve 14 hodin, slavnostní ceremoniál je plánován na 16:45 hodin. V neděli se uskuteční osm čtvrtfinálovejch, čtyři semifinálový zápasy a následovat bude boj o bronz a grandiózní finále. Kromě toho proběhnou i avizovaný dvě dovednostní soutěže.

V 15 hodin se fanoušci mohou těšit na smečařskou soutěž Slam Dunk Battle for Europe (podruhý za sebou navíc s finančním bonusem pro vítěze ve výši 500 „éček“!).

O necelou hodinu později, v 15:50, proběhne trojkařský klání 3pt Shootout for Europe.

Hrací doba zápasů na turnaji bude tradičně 10 minut.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS