Prague International Streetball Cup 2018

Na který týmy se můžeš těšit v nedělních vyřazovacích bojích?

Bitvy v rámci sobotního programu turnaje.

Bitvy v rámci sobotního programu turnaje.

14.07. 22:22:47 Sobotní program na nejstarším mezinárodním evropském streetballovém turnaji patřil zápasům v základních skupinách, po nichž ještě následovala utkání o zbylý čtyři postupový místa do play-off. Kdo si tedy usurpoval postup a který týmy se mezi sebou ve čtvrtfinále střetnou?

V sobotním programu turnaje byly týmy rozděleny do čtyř skupin (A, B, C, D). V každý z nich byly tři mančafty a jako vítězové skupin automaticky postoupily týmy Humpolec Bernard (ČR), Falcons (ČR), Team Warsaw (Polsko) a Vikings (Ukrajina).

Celky na druhej a třetích příčkách se poté mezi sebou utkaly o avizovaný čtyři postupový fleky, z nichž jako šťastnější vyšli Sokolíci (ČR), Grit & Grind (ČR), StudioBudza (Polsko) a SlamDunk Network (Dánsko).

Náměstí Jana Palacha před Rudolfinem ožije top streetovejma špílama i v neděli. Jaký soupeři se spolu střetnou ve čtvrfinálovejch zápasech?
1. Humpolec Bernard (ČR) vs. Sokolíci (ČR)
2. Falcons (ČR) vs. Grit & Grind (ČR)
3. Team Warsaw (Polsko) vs. StudioBudza (Polsko)
4. Vikings (Ukrajina) vs. Slam Dunk Network (Dánsko)

Hned čtyřem českejm celkům se letos povedlo postoupit do čtvrtfinále. Ještě pikantnější je fakt, že o postup do semifinále si to rozdají přímo mezi sebou. Kdo z nich se přiblíží šanci usednout na bednu a vybojovat i tučný prize money?

A jak bude vypadat nedělní harmonogram?
Vítězové čtvrtfinálovejch zápasů postupujou do semifinále. Týmy, který v semifinálovejch utkáních uspějou, se střetnou ve finále, poražený budou bojovat o bronz. A tady už půjde o slušnej finanční balík! Vítěz si odnese poukaz na 2000 eur, druhej celek si přijde na tisíc „éček“ a třetí potom vyinkasuje 500 eur.

Kromě toho budou v nedělním programu k vidění fanouškovsky oblíbený dovednostní soutěže – 3pt Shootout for Europe a Slam Dunk Battle for Europe, tedy soutěže top snajprů zpoza trojkovýho oblouku, respektive střet bestovejch dunkerů. Nejlepší smečař si navíc odnese poukaz na 500 eur!

Celým programem bude všechny dorazivší opět doprovázet moderátor Mc Kajak. Zítra ve 14 hodin se znovu vidíme u Rudolfina!

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

foto [32]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS