Streetball mania drží palce šampionům od Rudolfina

Humpolec Bernard míří na vrchol sezony do Číny!

26.10. 13:44:23 Aktuálně nejlepší český 3x3 tým Humpolec Bernard, jenž v letošní sezoně ovládl díky udělený divoký kartě prestižní mezinárodní podnik Prague International Streetball Cup, aktuálně míří za výzvou největší až do samotnýho Pekingu na finálový klání FIBA World Tour v basketu 3x3.

Na tenhle „trojkovej“ turnaj roku se každoročně probojuje jen dvanáctka nejlepších světovejch týmů. Humpolec se v Číně představil již vloni, ale nepovedlo se mu postoupit ze skupiny. Letos budou jeho soupeři ve skupině B Novi Sad ze Srbska a slovinská Lublaň. Ze skupiny postupují vždy dva nejlepší celky.

Play-off se bude hrát v neděli 28. října (základní skupiny o den dříve). Vítěz turnaje si přijde na 40 000 dolarů, druhej v pořadí obdrží prémii 30 000 dolarů, třetí na pásce si na konto připíše 18 000 dolarů a čtvrtej „shrábne“ 12 000 dolarů.

Humpolec se v Číně představí pouze s jednou změnou oproti vítěznýmu turnaji u Rudolfina, když Martina Müllera nahradí Jan Rotrekl. Dále do letadla směr východ usedli ještě kapitán týmu Ondřej Dygrýn, Roman Zachrla a Vladimír Sismilich.

Kromě toho bude v Pekingu chybět i ofenzivní motor týmu Ondra Šiška, jenž si již plní klubový povinnosti v barvách našeho spřátelenýho klubu BK ARMEX Děčín.

Pokud by sis chtěl kluky na turnaji pustit, můžeš tak učinit od sobotních brzkých hodin na fibáckým YouTube kanálu ZDE. Zápasy Humpolce startujou v 7:50 (soupeřem bude Novi Sad) a v 9:30 (proti Lublani).

Kluci, držíme Vám palce a pořádně si to užijte!

Foto: FIBA

 

autor:Česká streetballová federace

foto [6]| komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS