Vezmi diář a zapisuj termíny na sezonu 2019

Termínovka turnajů na letošní rok už se řítííí

01.03. 14:33:09 Co jsme nedávno slibovali, se právě stává skutečností. Do éteru pouštíme termíny všech turnajů Streetball manie pro rok 2019. Nezapomeň si všechny tyhle magický datumy zapsat (nejen za uši) a uvidíme se spolu na všech tradičních zastávkách! Už teď se na Vás všechny těšíme!

Český streetballový pohár se narodil v roce 2001 a dělá nám ohromnou radost, že s náma hrajete, ale všechno společně prožíváme už 24 let, kdy se při prvním Labském streetballovém poháru zrodila Streetball mania. To je porce! Potěšující zprávou je to, že se nám každoročně rozšiřuje hráčská základna od nejmenších nadšenců až po dospěláky. Na to chceme určitě navázat i v letošním roce při generálce na 25. VÝROČÍ STREETBALL MANIA v příštím roce! To bude jízda a s přípravami na velkou show začínáme už letos!

Až si tyhle řádky přečtou mladý naděje i zkušení a ostřílení balleři a ballerky, budou už možná napevno vědět, na kterým z turnajů se ukážou. Povede se jim prvně vystoupat na streetovej Olymp? Nebo budou mít motivaci obhájit zlato a třeba se i podívat na prestižní mezinárodní turnaj? Zase se bude hrát o hodně... Týmová radost, prestiž a nakonec i prize money z Prague International Streetball Cupu budou jistě velkou motivací!

Už se taky těšíme na Váš zápal a zaujetí pro hru, kde budete mít navíc šanci předávat zkušenosti mlaďasům, a taky na úžasnou a elektrizující atmosféru – rádi se s Váma potkáváme, jste skvělí!

Termíny všech turnajů najdeš přehledně na mapce přiložený k článku.

Takže od května na značkách a neuhnout ani o centimetr! A nezapomínej – Play for fun!

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS