Termínovka, videopozvánka a... registrace už jsou taky spuštěny!

Přihlášky do Děčína a Prahy jsou v plným běhu!

15.03. 16:15:17 V loňským roce oslavil Český streetballový pohár plnoletost a jeho letošní devatenáctej ročník tak zase budeme chtít posunout o kousek dál. Jsme nadšeni, že s náma tohle všechno prožíváte už od roku 2001 a každoročně se rozšiřuje hráčská základna poháru, která plní po dlouhý léta roli průkopníka „trojkovýho“ basketu nejen v tuzemsku.

Je pro nás každoročně velkým potěšením, že turnajů se účastní mladý naděje a talentovaní balleři a ballerky, kteří se učí svýmu „řemeslu“ a snaží se zlepšit svoje schopnosti a dovednosti, a v akci mohou sledovat svoje ostřílený kolegy a kolegyně, který válí a turnaje s náma prožívají už pořádnou řádku let. A někdy už třeba hned vedle kurtu fandí i svým dětem...

Je prostě nabíjející pozorovat zápal do hry a předávání zkušeností mladším, když navíc místy panuje na turnajích až elektrizující atmoška... Všechno do sebe krásně zapadá a jen dotváří oblíbenost turnajů, kterou potvrzujete svou hojnou účastí. Jste prostě skvělí!

Mnozí z Vás ještě pamatují, jak Český streetballový pohár začínal a kam se za léta posunul. Průkopníkem a prvním počinem Streetball manie je Labský streetballový pohár, kterej se letos v Děčíně bude hrát již po 24. (čti – po čtyřiadvacátý). To už je pořádný numero, co říkáš?

Jak jsme slíbili, po skončení loňský sezony jsme zase dali hlavy dohromady a začali pracovat na sezoně letošní. Chceme Ti na jednotlivejch turnajích zase nabídnout celou paletu novinek, aktualit, vychytávek a zajímavostí, aby ses měl na co těšit, ale zaběhlejch a fungujících věcí se budeme držet. Z nastolenýho trendu zvýšený popularity rozhodně nechceme uhnout ani o píď. A budeme moc rádi, když v tom „pojedeš“ s náma!

Hlásit se na Labský streetballový pohár a pražské kolo Českého streetballového poháru můžeš na našem webu ZDE.

Foto: Jakub Nedbal

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS