Streetballový turnaj v Novém Bydžově

Info k 2. zastávce Českého streetballového poháru 2019

Turnaj z ptačí perspektivy z loňskýho roku.

Turnaj z ptačí perspektivy z loňskýho roku.

29.03. 09:05:45 V sobotu 25. května 2019 se v Novém Bydžově uskuteční již patnáctej ročník oblíbenýho turnaje, kterej je počtvrtý za sebou součástí Českého streetballového poháru. V Královehradeckým kraji to i letos rozjedeme na plný obrátky! Na co se můžeš těšit, co Tě nemine a kam máš šanci se probojovat?

Na turnaj se i v letošním roce mohou přihlásit zájemci v celkem jedenácti kategoriích – rozdělených podle pohlaví a věku:
Dívky do 11 let včetně
Chlapci do 11 let včetně
Dívky 12 až 13 let včetně
Chlapci 12 až 13 let včetně
Dívky 14 až 15 let včetně
Chlapci 14 až 15 let včetně
Dorostenky 16 až 18 let včetně
Dorostenci 16 až 18 včetně
Muži nad 19 let
Ženy nad 19 let
Veteráni muži a ženy 40+ včetně

 

Jaký je vodítko, abys správně odhadnul svou kategorii? Například jestli je Ti 15,5 roku, patříš stále ještě do kategorie 15 let včetně...

Termín turnaje je tedy stanoven na 25. května 2019 a hrát se bude od 9 do cca 16 hodin (podle počtu přihlášenejch). Turnaj se uskuteční v tělocvičně TJ Jiskra Nový Bydžov, areálu Sportringu.

Startovný činí 150 Kč/hráč pro kategorie CH, I a J; v ostatních kategoriích se bude platit 100 Kč na jednoho hráče. Přihlášky na turnaj lze poslat pouze elektronickým formulářem do 22. května 2019. Poplatek se platí při prezenci, která bude probíhat mezi 8:00 až 8:40 hod. NA TOMTO MÍSTĚ.

Přihláška musí obsahovat název celku, kategorii družstva, příjmení, jméno, rok narození a kontakt na týmovýho zástupce (to jsou všechno povinný položky). Nezapomínejte kontrolovat položku přihlášení – neobjeví-li se zde po odeslání Vaše přihláška do tří pracovních dnů, zřejmě nebyla akceptována a je potřeba ji poslat znovu.

Hráči nebo hráčky si velikost trička vyberou až na místě konání turnaje.

Počet hráčů zůstává jasnej – tři plus jeden případnej náhradník (mít náhradníka ovšem není podmínkou). Přihlášky na turnaj hledej ZDE. Kapacita turnaje je 80 týmů.

Hrát se bude na deseti hřištích, z toho čtyři jsou indoorový a šest je venkovních. Každej tým má garantovaný minimálně čtyři zápasy, zahrát si jich při dobrý konstelaci a postupech může až osm.

Včas přihlášený účastníci se můžou těšit na turnajový tričko a týmy, který se umístí na bedně, obdržej medaile a taky zajímavý ceny. Pro všechny účastníky je přichystáno občerstvení a nutnou samozřejmostí je objednávka krásnýho počasí. Čekáme na ni, aby zase našla správnýho adresáta...

Podmínkou účasti na turnaji je zaplacený startovný a prezence v uvedenou dobu, jednotný trika a dobrej zdravotní stav. Nezapomeň si na turnaj přibalit taky dobrou náladu a hlavně fair play chování, ať se vše odehraje v duchu motta Streetball manie „Play for fun“.

Loni se turnaje zúčastnilo 303 hráčů v celkem 79 týmech a odehráno bylo 225 utkání. Podaří se letos tyhle úchvatný čísla ještě překonat? Stačí „jen“ jeden mančaft a kapacita bude nabouchaná do posledního flíčku...

Kromě věcnejch cen si tři nejlepší ekipy ve vybranejch kategoriích zajistí postup do celostátního finále Českého streetballového poháru, který se bude hrát v neděli 16. června 2019 na střeše Centra Černý Most v Praze!

A z VELKÝHO finále se tři nejlepší týmy mužský kategorie kvalifikujou na prestižní mezinárodní turnaj Prague International Streetball Cup, jenž se bude hrát v polovině července u Rudolfina!

Foto: Honza Žižka

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS