Prague International Streetball Cup 2019

Jakej je klíč k postupu na turnaj?

Tomáš Vyoral se Sokolíčky ovládl turnaj v r. 2016.

Tomáš Vyoral se Sokolíčky ovládl turnaj v r. 2016.

09.04. 16:24:01 U řady borců slýcháme otázku, jak se vlastně může můj tým probojovat na nejstarší mezinárodní evropský streetballový turnaj Prague International Streetball Cup, jehož 17. ročník se letos podruhý v historii bude hrát na náměstí Jana Palacha u Rudolfina, a to o víkendu 13. a 14. července 2019. V přehledovým článku Ti nyní možnosti k účasti na turnaji podrobně vysvětlíme.

Na streetballovým vrcholu sezony se obvykle (není to ovšem pravidlem, což ještě vysvětlíme dále v textu) utkává pět nejlepších českejch a sedm top zahraničních týmů. A z jakejch zastávek se k Rudolfinu probojují český mančafty?

Na Prague International Streetball Cupu 2019 se představí:
1) vítěz Labského streetballového poháru
2) vítěz Pražské streetballové ligy
3) první tři týmy z Finále Českého streetballového poháru

U Labského poháru a PSLka je to jasný, kdo si odnese zlatý medaile, automaticky si vybojuje vstupenku na turnaj. A jak se dostat do finále Českého streetballového poháru? Cesta vede přes kvalifikační zastávky právě v Děčíně, Novém Bydžově a Praze, odkud pokaždý tři nejlepší mužský celky postoupí právě do VELKÝHO finále. A potom už je cesta z „Čerňáku“ k Rudolfinu otevřena...

Pět českejch postoupivších týmů je jasnejch, loni se jich ovšem na turnaji představilo hned šest a ze zahraničí jich přijel tím pádem stejnej počet. Jakej byl důvod? Divokou kartu od prezidenta České streetballové federace, Ing. Igora Bayera, obdržel tým Humpolec Bernard, jenž je aktuálně nejlepším českým 3x3 týmem a bez ztráty kytičky celej turnaj opanoval! A co Ty víš, třeba divoká karta letos přiletí právě Tvojí družině...

Na tomhle mezinárodním turnaji se hraje taky o hodně vymazlený finanční prémie pro tři nejlepší celky. Je tedy rozhodně o co hrát!

Prize money pro nejúspěšnější týmy:
1. místo: 2000 eur
2. místo: 1000 eur
3. místo: 500 eur

A pokud máš chuť ukázat i něco ze svýho „leteckýho“ repertoáru, nemusíš ani Ty odejít z turnaje s prázdnou. Pro nejlepšího dunkera jsme si taky přichystali velmi potěšující odměnu!

Finanční benefit pro vítěze Slam Dunk Battle for Europe:
Nejlepší smečař: 500 eur

Přihlášky na Labský streetballový pohár a pražské kolo Českého streetballového poháru najdeš na našich webovkách ZDE.

Foto: Jakub Nedbal

 

autor:Česká streetballová federace

komentáře |

Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS