Dozvuk Prague International Streetball Cupu 2018

R-Zachrla o vnímání role favorita, výborný organizaci i bitvách v Číně

Roman brání soka z Polska při zápase u Rudolfina 09.12. 10:16:09 Posledním členem vítězný ekipy Humpolec Bernard z mezinárodního turnaje u Rudolfina, jenž usednul do naší zpovědnice, je elitní snajpr Roman Zachrla. Co jeho osobně na turnaji nejvíc bavilo a jak viděl konkurenci? Jak se mu zamlouvala atmosféra i moderátor Mc Kajak? A jak hodnotí svoje dosavadní působení v trojkovým basketu i letošní vrchol sezony v říši středu?

foto [17]| komentáře | číst více

Grit & Grind, premiéroví šampioni ze strahovskejch kolejí

M-Soukup: Oldschoolovej nádech PSLka v éře 3x3 se mi líbí!

Michael střílí při finálovým turnaji PSLka 2018. 29.11. 13:45:47 Michael Soukup jakožto kapitán dovedl družinu Grit & Grind k titulu šampionů Pražské streetballové ligy 2018. Pro tým ve hrající ve žlutozelený kombinaci to navíc byl triumf s pořadovým číslem jedna. Jak se rodil a jaká byla cesta celým PSLkem? V čem se skrývá největší kouzlo týhle ojedinělý soutěže? Jak bujará byla oslava a bude tým obhajovat prvenství i v příští sezoně?

foto [12]| komentáře | číst více

Tým Na-ex = čtyřnásobnej mistr ženský kategorie PSLka!

M-Ferbasová o triumfu, oporách týmu či zapojení mladší generace

Míša (v bílým) po loňským triumfu na PSLku. 28.11. 12:32:32 Čtyři tituly v řadě jsou neuvěřitelnej sukces - týmu Na-ex pod vedením kapitánky Míši Ferbasové se týhle mety povedlo dosáhnout v letošním ročníku Pražské streetballové ligy. Holky slovy svojí kapitánky vyzývají další ženský týmy včetně ballerek mladší generace, aby je v příští sezoně zkusily z PSLkovýho trůnu sesadit.

komentáře | číst více

Pohled nejlepší trojkařky PSLka 2018 na uplynulou sezonu

M-Tvrdíková o nečekaný ceně, sezonních úspěších i příštím ročníku

Míša pálí při Labském streetballovém poháru 2018. 15.11. 12:43:01 Cenu pro nejlepší snajperku zpoza trojkovýho oblouku sice Míša Tvrdíková nemohla převzít osobně, ale i tak jí udělala obrovskou radost. V interview, který se neslo v hodně uvolněný náladě, promluvila i o úspěších týmu, respektive týmů na letošních pohárovejch podnicích, trénování dětí či vizích a Sophiině týmový volbě pro sezonu 2019.

foto [7]| komentáře | číst více

Echo Prague International Streetball Cupu 2018

V-Sismilich: Organizace i atmosféra turnaje byly na jedničku!

Vladimír při slavnostním ceremoniálu po triumfu. 09.11. 15:54:17 Vladimír Sismilich byl jedním ze čtveřice humpoleckýho komanda, který v polovině července bez porážky kralovalo prestižnímu mezinárodnímu streetballovýmu turnaji u Rudolfina. Co mu na něm nejvíc imponovalo a proč si ho tak užil? Jak se mu zamlouvala první sezona mezi elitou trojkovýho basketu a jak viděl vrchol sezony v Číně? O tom všem jsme s ním zevrubně hovořili.

foto [11]| komentáře | číst více

Top snajpr PSLka 2018 v naší zpovědnici

M-Dvořák: Za přesnou muškou jsou falešná forma, zkušenosti a štěstíčko

Martin (vpravo) v souboji ve finálovým turnaji. 06.11. 11:53:14 Pražská streetballová liga 2018 našla elitního střelce v týmu Triple Trouble, když nejvíc bodů nasázela jeho ústřední postava, Martin Dvořák. Navrch přihodil se svou družinou i bronz v týmový soutěži. O svým střeleckým umu, náročnosti letošního ročníku i výzvě do sezony příští už víc prozradí na následujících řádcích...

komentáře | číst více

Streetball mania drží palce šampionům od Rudolfina

Humpolec Bernard míří na vrchol sezony do Číny!

26.10. 13:44:23 Aktuálně nejlepší český 3x3 tým Humpolec Bernard, jenž v letošní sezoně ovládl díky udělený divoký kartě prestižní mezinárodní podnik Prague International Streetball Cup, aktuálně míří za výzvou největší až do samotnýho Pekingu na finálový klání FIBA World Tour v basketu 3x3.

foto [6]| komentáře | číst více

Prague International Streetball Cup 2018

Král vzdušnýho prostoru, verze 2018 = Daniel Zach!

Dan s Mc Kajakem při jedný ze smečí u Rudolfina. 23.10. 15:55:19 Do třetice všeho dunkerskýho v zosobnění Danem Zachem. Před tímhle borcem by se letos musel třást i legendární filmovej Létající čestmír! Dan po triumfu na pražském kole i celostátním finále Českého streetballového poháru 2018 předvedl parádní kousky i při svojí exhibiční show turnajovýho vrcholu sezony u Rudolfina a právem vybojoval prize money i korunku pro letošního smečařskýho krále!

foto [6]| komentáře | číst více

Severská bitva 2018

Indoor bitva na severu nabídne letos již šestý pokračování!

22.10. 11:12:23 Za výrazný podpory Streetball manie se v letošním roce bude již pošestý v Ústí nad Labem konat tradiční indoor streetballovej turnaj, Severská bitva, již pořádají Rumoborci. V roce 2017 se konal rekordní zlatej pátej ročník, takže je rozhodně co překonávat! Pojďme si společně nastínit, co nás letos na severu Čech čeká a nemine!

komentáře | číst více

Šňůra rozhovorů k finále Českého streetballového poháru 2018

Z-Kalačová: Finálovej triumf? Pro nás něco neuvěřitelného!

Zuzana se svým týmem na turnaji v Novém Bydžově. 17.10. 12:19:00 Z bydžovskýho piedestalu až na ten finálovej, to byla cesta týmu Blue Angels v kategorii Kadetek U16 pod velením kapitánky Zuzany Kalačové. Mezi oběma turnaji našla řadu rozdílů, těšil ji triumf v obrovský konkurenci, a to natolik, že příští rok se holky chystají na obhajobu! Ale to až po sezoně v barvách Sokola Nusle, na níž taky došla řeč.

foto [7]| komentáře | číst více

Stránky 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...76 další
nahoru
Oficiální míč Streetball mania
spalding


Oficiální nápoj Streetball mania
Rajec


partneři
centrum cerny most
sportcourt
precol
spedition
demos
intedoor
wohoz
dezka
ots
golss
sanex
Chocoland


mediální partneři
mediální partneři

za podpory
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
www.praha.eu

děčín
© 2009 ČSF All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS