nick:   heslo:       heslo | Registrace

GALERIE PSL


K-Fadrhonsová: Třetí místo pro mě byla třešnička na dortu!


Premiérovou zkušenost s Pražskou streetballovou ligou letos udělala Karolína Fadrhonsová, která s týmem Morgans mezi ženami urvala bronz. V poutavým interview tahle 172 vysoká ballerka vypráví, čím ji PSLko zaujalo a okouzlilo, jaký setkání jí udělalo největší radost, co prožívala na mezinárodním turnaji, kde přes ní smečoval Dan Zach, či o zítřejší premiéře a ambicích Strakonic v nové sezoně Renomia ŽBL.

L-K o milé trofeji, vlastní afterparty či atmošce Strahova


Nejlepší snajperkou zpoza trojkovýho oblouku se v letošním ročníku Pražské streetballové ligy stala Lucie Kysilková, jež trofej vyhrála poprvý. Radost jí udělala, ale jak sama přiznává, na první místo staví užít si hru s týmem. Dočkáme se týmu H-F-B i v roce 2020?

G-Mervínská: Jsem pyšná na celý tým, jak jsme sezonu zvládly!


Čtyřikrát za sebou kraloval ženský kategorii Pražské streetballové ligy tým Na-ex, až letos Strahov poznal nový panovnice. Staly se jimi holky z týmu Béčkový porno pod vedením kapitánky Gabriely Mervínské, která usedla do naší zpovědnice a celou sezonu až k sladkýmu triumfu jsme s ní zevrubně probrali.

P-L o indi i týmových trofejích, atmošce na Strahově i zklamání


Potřetí v řadě se střeleckou královnou Pražské streetballové ligy stala Petra Lukešová hájící barvy týmu GYMSTR. V pohodově laděným interview zhodnotila uplynulou sezonu z mnoha různejch pohledů svou optikou. A přiznala, že se už moc těší na další ročník!

Pražská streetbalová liga zná své mistry


15. ročníku Pražské streetballové ligy se zúčastnilo 17 mužských týmů rozdělených do dvou skupin a 9 týmů žen. Do finálového turnaje Pražské streetballové ligy se kvalifikovaly 4 nejlepší týmy z každé skupiny mužů, mezi ženami pak 6 nejlepších týmů.

M-Soukup: Oldschoolovej nádech PSLka v éře 3x3 se mi líbí!


Michael Soukup jakožto kapitán dovedl družinu Grit & Grind k titulu šampionů Pražské streetballové ligy 2018. Pro tým ve hrající ve žlutozelený kombinaci to navíc byl triumf s pořadovým číslem jedna. Jak se rodil a jaká byla cesta celým PSLkem? V čem se skrývá největší kouzlo týhle ojedinělý soutěže? Jak bujará byla oslava a bude tým obhajovat prvenství i v příští sezoně?

M-Tvrdíková o nečekaný ceně, sezonních úspěších i příštím ročníku


Cenu pro nejlepší snajperku zpoza trojkovýho oblouku sice Míša Tvrdíková nemohla převzít osobně, ale i tak jí udělala obrovskou radost. V interview, který se neslo v hodně uvolněný náladě, promluvila i o úspěších týmu, respektive týmů na letošních pohárovejch podnicích, trénování dětí či vizích a Sophiině týmový volbě pro sezonu 2019.

Finále 14. ročníku PSL opanoval tým postoupivši ze třetího místa


Den play-off 14. ročníku Pražské streetballové ligy nezačal zcela idylicky a organizátorům tak přibylo opět několik vrásek a zešedivělo pár vlasů…

H-Široký: Letošní triumf byl pro nás trochu překvapením


V roli kapitána již třikrát dovedl tým Triple Trouble na nejvyšší stupínek Pražské streetballové ligy a tím i k účasti na prestižním Prague International Streetball Cupu. Řeč je o Honzovi Širokém, jenž se v interview rozpovídal o letošním finálovém turnaji PSLka ze všech možných úhlů pohledu, poctivých oslavách triumfu, výsledkovém úspěchu a herním zklamání i treblech Troublů na Václaváku či nejlepším smečařském klání, co kdy viděl.

Den druhý přinesl velké překvapení


Mezi mužskými týmy se dnes omluvili střelci ze Shooting Stars. To ale nic nezměnilo na nasazení ostatních týmů, které dnes předvedly své dovednosti.

Sestřih z finálového dne PSLka


V pátek 17. června 2016 vyvrcholil dvanáctý ročník Pražské streetballové ligy, jenž se kvůli nepřízni počasí poprvé v historii konal v tělocvičně SK Aritma Praha. Po shrnutí finálových výsledků i dalších informací přinášíme i video a obsáhlou fotogalerku z tohoto velkého dne!

Legendy ožívají...?


Ten plakát k letošnímu finálovému dni jste viděli. Stálo na něm: "Legendy ožívají." Ten plakát má pro nás hlubší význam, možná i pro Tebe. Nech nás teď vést si svůj monolog, chceme Ti něco říct.

Zahájeno. A netradičně!


Máme velkou radost. Včera, v pondělí 5. května 2014, jsme zahájili letošní jubilejní 10. ročník Pražské streetballové ligy, a to zcela netradičně. Proč netradičně? Jak je v posledních sezónách zvykem, máti příroda si s námi pěkně pohrávala, my jsme proto rádi, že jsme při letošním startu naší familiérní soutěže nemuseli bojovat s kapkami deště, kluzkým povrchem a vůbec nepříjemnými vlivy počasí. No i když...

Zítra startujeme! Máte zaplaceno?


Již zítra, v pondělí 5.5.2014, zahajujeme jubilejní 10. ročník Pražské streetballové ligy!

PSLko obrazem: Řekne víc než 1000 slov...


Je tomu sice už pár týdnů, ale nedovolíme si Tě o to ochudit. Takových pár fotek řekne víc než 1000 slov, a tak ke krátkému reportu z finálového dne Pražské streetballové ligy 2012 připojujeme i rozsáhlou fotogalérku. Zavzpomínej a hlavně - užívej léta!!!

PSLko se loučí, ale my nekončíme!


Ještě v půl druhé v noci jsme plachtami zakrývaly hřiště. Prostě - co kdyby?! Sobotní počasí ale jakoby bylo vymodlené. Den jako stvořený pro finálový den Pražské streetballové ligy? Yes, baby!

Mistrovství ČR ve smečování je za námi...


Přinášíme vám fota ze zmiňované akce...Brzy si budete moci přečíst jak to všechno proběhlo...

Červená síla po roce opět ovládla finálový den PSL


Devatenáctý červnový den. Těšila se na něj většina streetballové "smetánky". Splnil letošní finálový den ligy očekávání?

Několik fotek - čtvrteční hrací den 20. května 2010


Stano Semrič nafotil moc hezké fotky a on společně s Prague Bros se o ně chtějí podělit právě s Vámi...

Sérka fotek z PSLka ze dne 17. 5. 2010


Díky externímu fotografovi Pepovi Pospíšilovi přinášíme pár fotek z pondělní větrné hůrky na Strahově.

A máme zahájeno!


Obavy z podvečerních přeháněk se v průběhu odpoledne naštěstí rozplynuly jako pára nad hrncem a my jsme si na hřišti číslo 4 v areálu studentských kolejí Strahov mohli v klidu vychutnat den první. Po roční streetballové abstinenci a přivítání se "starými" známými tvářemi se odehrálo všech osm zápasů. S klidným svědomím tak můžeme říci:"Pražská streetballová liga 2010 zahájena!!!"

PSL startuje přesně za 3 týdny – už máte logo?


Místa v sestavě letošního ročníku Pražské streetballové ligy se plní, proto se přihlaš po zimním zahálení právě teď a přivítej jaro v tom správném streetballovém tempu!

Pro letošek sbohem aneb Ligová zábava i mimo hřiště


Závěrečná atmosféra finálového turnaje, kterou po mírně zataženém a deštivém dni (zákon schválnosti!) podpořilo slunečné počasí a "opalovačka", přímo nabádala zůstat ještě několik okamžiků na strahovském kopečku. Jak to tak bývá, z několika okamžiků se vyvrbila dlouhá chvíle a z dlouhé chvíle celkem slušně rozjetá Goodbye PSL party. Oslavili jsme první pětiletku a oslavili jsme ji majestátně. Už to není jen o samotné lize, jejíž kvalita roste rok od roku, je to také o partě skvělých lidí, kterých si vážíme. Takže Vám VŠEM patří velký dík za PSL 2009!
partneři
české vysoké učení technické

ČVUT v Praze, Správa účelových zařízení Vám nabízí :
Levné ubytování
Levné studentské ubytování
Projekt finančně podpořila MČ Praha 6

pravidla_prezentace_hl_m_prahy
© 2009 PSL All right reserved. |  Created by Masojidek.cz |  RSS